Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

10

Mar 11

Premiera Dragon Age II

Weź udział w porywającej przygodzie w nowej grze RPG studia BioWare.


Długie miesiące oczekiwania nareszcie dobiegły końca! Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować, iż premiera nowej gry mistrzów gatunku RPG z kanadyjskiego studia BioWare, twórców m.in. serii Mass Effect i Baldur’s Gate, czyli gorąco wyczekiwanego Dragon Age II, odbędzie się już jutro!

„Dragon Age II to opowieść o uchodźcy imieniem Hawke, który wraz ze swą rodziną zmuszony jest do ucieczki przed pustoszącą jego ojczyznę śmiertelnie niebezpieczną Plagą. W poszukiwaniu schronienia udaje się do odległego miasta Kirkwall, które już wkrótce stanie się świadkiem dramatycznych wydarzeń. Jaką rolę odegra w nich Hawke i jego towarzysze? Jak potoczy się jego historia na przestrzeni aż 10 lat gry, obejmujących jej scenariusz? Z kim zdecyduje się sprzymierzyć, a z kogo uczyni swego wroga? Te decyzje, w czasie wciągającej rozgrywki, podejmie gracz.”

Dragon Age II to gra z gatunku RPG umożliwiająca kształtowanie nie tylko głównego bohatera, ale również, poprzez podejmowane przez gracza decyzje, otaczającego go świata. W czasie licznych potyczek z wrogami kluczowe znaczenie mieć będzie natomiast nie brutalna siła, ale umiejętność posługiwania się rozwijanymi w czasie zabawy umiejętnościami bohaterów i zmysł strategiczny.
Wysoką jakość nowej produkcji studia BioWare potwierdzają pochlebne opinie zagranicznych i rodzimych mediów branżowych.
„Dragon Age II jest wielkim i soczystym kawałem świetnego RPG.” NEO Plus (9/10)
„Historia jest bardziej dojrzała i ciekawsza od tej z części pierwszej.” Gry-Online (8/10)
Równie pozytywnie o Dragon Age II wypowiadają się również takie magazyny i serwisy internetowe, jak GameTrailers.com (92/100), PC Gamer (94/100), czy IGN (85/100).

Dragon Age II ukaże się na platformy PC, Mac, PS3 i Xbox 360 w polskiej, kinowej wersji językowej.
Po więcej informacji na temat gry zapraszamy pod adres www.dragonage.pl oraz www.bioworld.ea.pl. Serdecznie zachęcamy również do udziału w grze „Wersy przeznaczenia” na Facebook, dostępnej na łamach serwisu www.facebook.com/dragonagepl.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier