Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

1

Lip 13

Premiera gry Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers

MTGM14_Fat_PackFirma Wizards of the Coast wydaje grę Magic 2014 – Duels of the Planeswakers! Gra, która do tej pory była dostępna w wersjach na platformy iPad®, Xbox LIVE® Arcade, Steam® i PlayStation® Network, po raz pierwszy w historii pojawi się na platformie Android™, oferując graczom dostęp do nowych, ekscytujących opcji!

 

 

 

 

 

Magic: The Gathering® to pierwsza i najczęściej rozgrywana kolekcjonerska gra karciana, gromadząca ponad 12 milionów fanów w 70 krajach na całym świecie. W tym roku firma Wizards of the Coast zachęca amatorów gry do „Rozniecenia w sobie iskry”, oferując im listę takich produktów jak Magic™ 2014 – Duels of the Planeswalkers® Core Set Magic 2014 do gry w wersji papierowej oraz przez Magic Online®.

 

 

Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers

Poza wersjami na Xbox LIVE® Arcade, Steam®, PlayStation® Network oraz iPad®, gra Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers, będzie po raz pierwszy w historii dostępna na platformie Android™! Dzięki prostym zasadom Magic 2014 jest najlepszym sposobem dla nowych graczy na opanowanie rozgrywki w Magic: The Gathering, jednocześnie oferując zaawansowane tryby i opcje gry stworzone z myślą o bardziej doświadczonych graczach.

 

Magic 2014 bazuje na sukcesie poprzednich gier serii Magic: The Gathering – Duels of the Planeswalkers, uzupełniając ją o następujące nowe elementy:

 

–      Gra będzie po raz pierwszy dostępna w wersji na tablety z systemem Android

–      Funkcja Sealed Play umożliwia graczom otwieranie boosterów i tworzenie talii, którymi mogą grać przeciwko komputerowi i innym graczom

–      Wciągająca fabuła daje graczom możliwość pełnej wyzwań rozgrywki, w trakcie której sprzymierzą się z Planeswalkerką Chandrą Nalaar na jej drodze do zemsty

–      Nowa odsłona popularnych Sliverów

–      10 zupełnie nowych talii

–      15 nowych potyczek

–      10 nowych tajemniczych wyzwań

–      Promocje na określonych platformach, które będą obejmowały składające się z 6 kart boostery zawierające następujące karty promocyjne:

  • Steam, iPad, tablety z systemem Android – Scavenging Ooze
  • Xbox – Bonescythe Sliver
  • PSN – Ogre Battledriver

–      Specjalna edycja gry zawierająca podstawową wersję i ekscytujące dodatki (tylko na platformie Steam)

–       Oferta lojalnościowa dla graczy, którzy wcześniej kupili Magic 2013 (tylko platformy Steam i Xbox)

 

Ponadto dzięki integracji między grą Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers i edycją Magic 2014 – Core Set osoby grające w Magic 2014 będą mogły po raz pierwszy zagrać ponad 50 kartami z edycji Magic 2014 – Core Set, która zostanie wydana latem tego roku. Pięć kart z gry Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers pojawi się również w postaci kart foliowanych w Intro Packach Magic 2014. Będą to Liliana’s Reaver, Garruk’s Horde, Chandra’s Phoenix, Jace’s Mindseeker oraz Ajani’s Chosen.

 

 

 

Magic 2014 – Core Set

Magic 2014 – Core Set zaoferuje graczom nowe karty, emocjonujące rozgrywki „na żywo” oraz nieograniczone możliwości tworzenia talii. Edycja ta stanowi ekscytujące połączenie zupełnie nowych kart i uwielbianych przez graczy przedruków. Będzie dostępna latem tego roku na całym świecie w sklepach należących do sieci Wizards Play Network (WPN). Aby znaleźć sklep WPN w swojej okolicy, odwiedź stronę: http://locator.wizards.com.

 

Nowości w Magic 2014 – Core Set:

–      249 kart

–      Planeswalkerzy – Ajani, Jace, Liliana, Chandra, Garruk

–      Slivery

–      Imprezy organizowane w sklepach przez całe lato, w tym turnieje przedpremierowe, Friday Night Magic oraz Game Day

 

 

Magic Celebration

Magic Celebration to wydarzenie, które odbędzie się po raz trzeci z rzędu 7 września 2013 roku w sklepach należących do sieci Wizards Play Network (WPN) na całym świecie. Jest to obowiązkowa, jedyna w swoim rodzaju impreza, na której spotyka się cała społeczność skupiona wokół gry Magic: The Gathering. W dniu, w którym się odbywa, fani mogą prowadzić rozgrywki bez żadnych opłat. Więcej informacji o wydarzeniach Magic organizowanych w sklepach należących do sieci WPN można znaleźć na stronie http://locator.wizards.com
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier