Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

4

Lis 11

Premiera gry ‚Władca Pierścieni: Wojna na Północy’ już dziś!

4.11.2011, Warszawa Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś ma miejsce premiera długo oczekiwanej gry – Władca Pierścieni: Wojna na Północy. Od dzisiaj gra dostępna jest w sklepach na platformy PC, Xbox 360 i Playstation 3. Zarówno wersje na komputery osobiste, jak i na konsole, przygotowane zostały w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej, kinowej lub angielskiej.

W grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy gracze wcielą się w bohaterów wielkiej bitwy na Północy, która była częścią epickiej Wojny o Pierścień. Odkrywając nieprzebyte krainy, gracze natrafią zarówno na nowe wątki opowieści i postaci świata Śródziemia, jak i elementy znane z serii filmowej.Stworzony przy współpracy z Middle-Earth Enterprises, Władca Pierścieni: Wojna na Północy łączy oryginalne elementy fabuły z dobrze znanymi wątkami z arcydzieła J.R.R. Tolkiena. Przełamując dotychczasowy schemat gier RPG osadzonych w realiach Śródziemia, Władca Pierścieni: Wojna na Północy wprowadza innowacyjny system rozgrywki kooperacyjnej dla maksymalnie trzech graczy, którzy tworząc własną drużynę walczą z siłami Saurona na Północy.

W grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy gracze wcielą się w bohaterów wielkiej bitwy na Północy, która była częścią epickiej Wojny o Pierścień. Odkrywając nieprzebyte krainy, gracze natrafią zarówno na nowe wątki opowieści i postaci świata Śródziemia, jak i elementy znane z serii filmowej. Gracze będą mieli także szerokie możliwości tworzenia postaci i kierowania jej rozwojem, doświadczą rozwiniętych opcji kooperacji, będą korzystać z broni, które można ulepszać, umiejętności i specjalnych zdolności.

Dla wszystkich fanów twórczości J.R.R. Tolkiena dobrą wiadomością będzie informacja, iż w pracach lokalizacyjnych wykorzystywane są najbardziej kanoniczne zwroty, wyrażenia, nazwy miejsc, itp. z najpopularniejszego polskiego tłumaczenia tolkienowskiej sagi. Dzięki temu, mamy gwarancję, że zostanie najpełniej oddany klimat powieści. Tytuł skierowany jest do dojrzałych odbiorców, zatem historia, którą on opowie będzie odpowiednio mroczna, a zarazem fantastyczna, by jak najwierniej wzorować się na atmosferze zapamiętanej z książkowych pierwowzorów.

Więcej informacji o tytule dostępne na oficjalnej stronie gry.

Cechy gry:

  • · Gra w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej, zarówno na komputery PC jak i na konsole.
  • · Pełna licencja świata J.R.R. Tolkiena – współpraca z Warner Bros Interactive Entertainment dała grze pełnię licencji świata Śródziemia, zarówno edycji książkowych jak i jej adaptacji filmowych.
  • · 2 tryby kooperacji – innowacyjny tryb kooperacji online, pozwalający nawet trzem graczom stworzyć własną Drużynę i wspólnie walczyć z hordami Saurona oraz klasyczny tryb dla dwóch graczy z podziałem ekranu.
  • · Rozbudowany system rozgrywki – gra posiada zaawansowany, ale jednocześnie intuicyjny w obsłudze system rozwoju postaci, który umożliwi graczom walkę w stylu jak im najbardziej odpowiada.Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier