Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

27

Wrz 12

Premiera pudełkowej wersji Torchlight II już 05.10.2012

Cenega, oficjalny partner firmy Runic Games w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że już 5 października w sklepach dostępne będą pudełka z drugą częścią Torchlight – fantastycznej gry action-RPG twórców legendarnego Diablo.
Torchlight II zostanie wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej a jej sugerowana cena detaliczna wyniesie 79,99 PLN. Cyfrowe wydanie Torchlight II jest również dostępne w sklepie muve.pl w cenie 69,99 PLN – jest to obecnie najbardziej atrakcyjna cenowo oferta na rynku.

Polska jest pierwszym krajem, w którym gra zostanie wydana w wersji pudełkowej, (wersja ta pojawi się jeszcze w Rosji i Niemczech).

Przed laty bohaterowie Torchlight ocalili swą osadę od zagłady. Źródło mocy pierwotnego zła dostało się jednak w niepowołane ręce, grożąc zachwianiem delikatnej równowagi sześciu żywiołów. Będąc świadkiem przerażającej skali nadchodzącego zniszczenia, postanawiasz ruszyć na wyprawę, której celem jest zdemaskowanie potężnego przeciwnika i pokrzyżowanie jego krwawych planów. Przemierzysz trawiaste stepy, piaszczyste pustynie i nawiedzone ruiny krasnoludzkich miast, zanim zstąpisz do potwornego królestwa, nietkniętego stopą śmiertelników od tysiącleci…

Trochlight triumfalnie powraca! Genialna gra RPG akcji, laureat wielu nagród, między innymi Debiutu Roku 2009, znów zagości w naszych domach. Torchlight II wyjdzie spod palców ludzi, który brali udział w tworzeniu tak znanych tytułów jak Diablo, Diablo II, Mythos oraz Fate. Druga odsłona Torchlight zawiera wszystko, co gracze pokochali z jej poprzedniczki: szybkie tempo rozgrywki, niepowtarzalny humor i setki przedmiotów do zdobycia . Przeżywaj przygody sam lub graj online z przyjaciółmi!

Jedną z najważniejszych cech nowej gry będzie właśnie tryb rozgrywki online. W Torchlight II możemy zagrać w sieci za darmo w trybie k

ooperacji, odkryć ogromne otwarte tereny, mroczne podziemia i całą plejadę nowych potworów. Razem z innymi graczami zdobędziemy magiczne przedmioty, wykonamy mnóstwo zadań głównych i pobocznych, a podczas wędrówek będziemy mogli podziwiać całkiem nowy system dnia i nocy oraz zmieniające się, dynamiczne efekty pogodowe.

Cechy gry:
• Gra offline: zapomnij o niedziałających serwerach, przerwanych połączeniach i związanych z tym frustracjach. W Torchlight II zagrasz zawsze wtedy, gdy będziesz miał na to ochotę.
• Unikalne przedmioty: tego, co zdobędziesz w czasie swoich przygód, nie da się kupić w serwisie aukcyjnym. Walcz mieczem, a nie kartą kredytową.
• Gra wieloosobowa: graj ze znajomymi przez Internet za darmo. Bez subskrypcji.
• Rozwój postaci: modyfikuj swoje postacie w obrębie jednej z czterech klas dostępnych w grze, tworząc bohaterów o unikalnych umiejętnościach.
• Łatwiejsze sterowanie: Torchlight II zawiera ulepszony interfejs użytkownika, zaprojektowany specjalnie po to, by ułatwić i usprawnić rozgrywkę.
• Otwarty świat: wyjdź poza miasto Torchlight! Podróżuj przez otwarte tereny, odwiedzaj inne miasta, podążaj szlakiem w dzień i w nocy, w deszczu lub śniegu.
• Stań się legendą: po osiągnięciu maksymalnego poziomu przejdź na emeryturę, odstaw oręż i opowiadaj historie swych przygód w tawernach. Heroiczne czyny będą żyć dalej na kartach ksiąg, a twoje nowe postacie otrzymają dzięki temu specjalne korzyści.
• Zwierzęta towarzyszące: powracają w Torchlight II w ulepszonej formie, Więcej możliwości wyboru, ciekawsze umiejętności wykorzystywane w walce i nieoceniona pomoc przy robieniu zakupów w mieście.

Torchlight II w wersji pudełkowej i cyfrowej dostępne są w sklepie muve.pl pod tymi linkami

http://sklep.muve.pl/pc/rpg/torchlight-ii-pc/2763

http://sklep.muve.pl/digital/role-playing-rpg/torchlight-ii-pc-digital/4943

zp8497586rqWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier