Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

20

Gru 11

Premiera Star Wars: The Old Republic już dzisiaj! The Saga Begins!

Czas rozpocząć przygodę!

Dzisiejszego dnia, o 6.00 rano czasu CET (Central Europe Time) faktem stało się to, na co czekały miliony graczy na całym świecie. Oto bowiem dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera Star Wars: The Old Republic, a serwery z grą stanęły otworem dla wszystkich osób chcących zagłębić się w epicką przygodę w świecie Gwiezdnych Wojen.

Nasza redakcja miała przyjemność grać w wersję beta gry, jak również uczestniczyć w programie Early Game Access i z naszych dotychczasowych doświadczeń możemy wyciągnąć jeden wniosek. Oto jesteśmy świadkami powstania nowej jakości wśród gier MMO. TOR różni się zdecydowanie od innych tego typu produkcji i nie mamy tutaj na myśli jedynie skali tego przedsięwzięcia, lecz przede wszystkim podejścia do samej konstrukcji gry. Poniżej znajduje się film, w którym to twórcy gry starają się trochę bardziej przybliżyć nam wszystko to, czym jest The Old Republic.

Największym plusem The Old Republic bez wątpienia jest bardzo wciągająca i głęboka fabuła. Jest to bardzo istotny element, którego brakuje innym grom MMO, w których rozgrywka opiera się przede wszystkim na ślepym dążeniu do osiągnięcia maksymalnego poziomu postaci poprzez zabijanie dziesiątek tysięcy potworów. W The Old Republic z kolei już od pierwszych godzin gry bez reszty wsiąkamy w epicka fabułę utrzymaną w dobrze znanych nam z filmów George`a Lucasa klimatów Gwiezdnych Wojen. Jeżeli jakaś gra zasługuje na miano prawdziwego MMORPG to taką grą będzie właśnie The Old Republic.

Ciężko jest w kilku słowach opisać dokładnie, na czym polega rozgrywka w TOR. Wszystko postaramy się przedstawić już w najbliższych dniach, gdyż planujemy szeroką recenzję tego tytułu. Tymczasem zapraszamy do przeczytania pierwszych wrażeń z gry w wersję beta TOR, która to bardzo niewiele różni się od wersji ostatecznej.

 

A teraz… Pora rozpocząć grę! Niech Moc będzie z Wami!
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier