Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

12

Lis 13

Program Zamczyska

Na stronie Zamczyska ukazał się wstępny program imprezy. Nie brakuje ciekawych propozycji warsztatów, prelekcji i gier. W sobotę będzie można zmierzyć się z tematyką fotografii, na zajęciach pod hasłem „Pod wpływem światła”, zaś w niedziele przygotowaliśmy warsztaty aktorskie dla początkujących. Wrocławski przewodnik Artur Domański przedstawi „Poszukiwania wrocławskiego genius loci”, a opolanka Magdalena Pioruńska opowie o potworach występujących w literaturze fantasym.in. grze Mortal Kombat, przy okazji na jej spotkaniach będzie możliwość zdobycia egzemplarzy antologii opowiadań „Festiwal Natchnienia”.

Koło Badaczy Popkultury Trickster z Uniwersytetu Wrocławskiego zaprezentuje cykl wykładów o różnych przejawach horroru w kulturze masowej. Usłyszymy między innymi o makabrze i strachu w literaturze dla dzieci, o metodach konstrukcji klimatu grozy w utworach heavymetalowych i o tym jak się kręciło horrory w Czechosłowacji.

Na fanów RPG i LARPów, czeka bogaty wybór gier w klimatycznych pomieszczeniach zamkowych, w których program rozgrywany będzie całą noc. Podobnie, przez całą dobę odbywać się będą projekcje kina grozy, w tym legendarnego Nosferatu – Symfonii Grozy.

Bilet na dwa dni imprezy kosztuje 15 złotych, kasy otwierają się w sobotę o godzinie 10, Program startuje o godzinie 12 i trwa do niedzieli do godziny 18.Organizatorzy przygotowali również udogodnienie dla osób, które zechcą się przebrać w czasie imprezy. Otwierają dla uczestników garderobę – w sobotę do 24:00 i w niedziele do 17:00.

Więcej o programie: http://zamczysko.wroclaw.pl/?q=node/9
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier