Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

9

Lis 11

Przyjdź na Falkon i zagraj w Mass Effect 3 przed premierą

Przedpremierowy pokaz gry i moc konkursów dla fanów epickiej serii science fiction studia BioWare!

Aby umilić fanom czas oczekiwania na premierę jednej z najbardziej pożądanych gier ostatnich lat, firma Electronic Arts Polska oraz organizatorzy lubelskiego konwentu Falkon, wraz z blogiem BioWorld.ea.pl, zapraszają serdecznie na pierwszy w Polsce pokaz najnowszej produkcji studia BioWare! W specjalnie przygotowanej strefie Mass Effect 3 uczestnicy konwentu otrzymają możliwość wzięcia udziału w przedpremierowej prezentacji gry oraz zagrania w kolejny rozdział historii Komandora Sheparda. Na odważnych czekają również liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Specjalnym gościem konwentu będzie m.in. pracujący dla studia BioWare Patryk Olejniczak. Nasz utalentowany rodak opowie o swoim wkładzie w tworzenie Mass Effect 3 i zdradzi tajniki powstania fenomenalnych grafik, dzięki którym dołączył do zespołu odpowiedzialnego za jedną z najważniejszych serii gier wideo w historii.

Falkon odbędzie się w Lublinie w dniach od 11 do 13 listopada br. Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można pod adresem www.falkon.co oraz www.bioworld.ea.pl.

Premiera Mass Effect 3 odbędzie się 9 marca 2012. Po raz pierwszy w historii serii, nowa odsłona cyklu zadebiutuje jednocześnie na trzech platformach – PC, PS3 oraz Xbox 360, w polskiej wersji językowej.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier