Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

8

Lis 10

Puckon 2007: Back 2 the Past

Puckon zbliża się na Hel!

Nie było łatwo poskładać w sensowną całość kilkanaście LARPów, terenówek i Jeepów przygotowywanych przez najlepszych twórców z całej Polski. Na szczęście udało się – na stronie konwentu PUCKON 2007 jest już oficjalny Program imprezy.

Od gier ASG rozgrywanych w największym na świecie bunkrze artylerii 406mm, przez Hard SF, militarne terenówki po autorskie LARPy, coraz modniejsze Jeepy – w weekend od 19 do 21 listopada 2010 Hel bez wątpienia stanie się LARPową stolicą Polski.

Funreal i Zardzewiały Topór z Trójmiasta, Wielosfer z Wrocławia, Noctem z Poznania, Doppelganger z Torunia, wrocławsko – warszawski Argos – szykuje się istny zjazd gwiazd.

W bonusie tradycyjny pokaz filmów zombie, koncert harfiarki Barbary Karlik no i Śniadanie Mistrzów, czyli III Nieoficjalne Spotkanie Twórców LARPów – na którym wszyscy zainteresowani tematyką są mile widziani.

Tak, przeczytaliście dobrze. Wynajęliśmy bunkier i kolej wąskotorową.

Żeby być precyzyjnym – nawet dwa bunkry, ponieważ w jednym będą rozgrywane gry, zaś w drugim, pieczołowicie odrestaurowanym, gdzie ma siedzibę Muzeum Obrony Wybrzeża, odbędzie się nocne zwiedzanie.

Zapraszamy na stronę konwentu: www.puckon.pl , gdzie w dziale PROGRAM znajduje się komplet informacji.

Do zobaczenia na Puckonie!

P.S. Do 9 listopada można zamawiać konwentowe koszulki z własną ksywą i w innych kolorach niż klasyczna konwentowa czerń, dlatego waszej uwadze polecamy również dział AKREDYTACJA.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier