Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

29

Lut 12

Pyrkon dla początkujących

Pyrkon to znakomite miejsce, by rozpocząć zgłębianie meandrów fantastycznego świata. Specjalnie z myślą o osobach, które nie miały do tej pory kontaktu z szeroko pojętą fantastyką, stworzyliśmy blok dla początkujących!

Nie wiesz, czym różni się elf od ogra? Myślisz, że kości do gry mają tylko sześć ścian? Nie odróżniasz Star Wars od Star Treka? RPG kojarzy Ci się z bronią ciężką lub grami komputerowymi? Przed Tobą długa droga…ale dzięki pyrkonowym panelom szybko się odnajdziesz!

W bloku dla początkujących każdy panel podzielony jest na cztery piętnastominutowe części. W tym czasie prelegenci postarają się przekazać jak najwięcej informacji na dany temat w przystępnej i klarownej formie. Zróżnicowanie tematyczne pozwoli uczestnikom zapoznać się z różnymi gałęziami fantastyki, a co za tym idzie – wybrać tą, która wydaje się być najbardziej interesująca. Miejsce dla siebie znajdą również Ci, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego, a nie wiedzą, gdzie zacząć.
Gwarantujemy mnogość zagadnień, każdy znajdzie coś dla siebie, od miłośnika klasycznego fantasy, fana powieści Juliusza Verne’a po zapalonego gracza gier komputerowych z serii Neverwinter Nights.

Pyrkon z otwartymi ramionami wita wszystkich początkujących! To nie miejsce tylko dla starych wyjadaczy i konwentowych weteranów.

Zapraszamy! I pamiętaj – to mały krok dla człowieka, ale wielki dla fantastyki!
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier