Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

22

Lut 12

Pyrkon News

Z przyjemnością informujemy, że znane i lubiane przez nas wszystkich wydawnictwo jest sponsorem bloku literackiego. Lista pisarzy, których możecie znaleźć na fabrycznych półkach jest bardzo długa, poczynając od Jarosława Grzędowicz, Andrzeja Pilipiuka, Jacka Piekarę, przez Maję Lidię Kossakowską, Marcina Mortkę do Jakuba Ćwieka, Eugeniusz Dębskiego i wielu innych. Promują nie tylko polskich autorów, ale również twórców zagranicznych: Miroslava Zambocha, Jacka Campbella czy Petra V. Bretta, lista jest długa. Pozycje Fabryki Słów charakteryzują się znakomitą oprawą graficzną oraz wysoką jakością wydania, o merytorycznej wartości nie wspominając.
Tegoroczny Pyrkon zostanie wzbogacony o dodatkową atrakcję, która zapewne ucieszy szczególnie fanów Andrzeja Ziemiańskiego. Na konwencie odbędzie się premiera jego najnowszej powieści, „Pomnik Cesarzowej Achai t.1”!  Nie możecie tego przegapić!
Kolejnym fantastycznym wydarzeniem będzie MazuCon – jedna z największych niezależnych imprez WoW TCG w Europie!
Zaoferuje ona coś dla każdego fana World of Warcraft. Dla doświadczonych graczy możliwość zawalczenia o kilkanaście tysięcy złotych w gotówce oraz nagrodach rzeczowych czy zdobycie kwalifikacji na prestiżowy turniej Realm Championship. Początkujący zawodnicy mogą wprawiać się w garch instruktażowych lub turniejach dla początkujących, a hobbiści zdobyć atrakcyjne dodatki do wersji online.Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier