Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

11

Lut 12

Pyrkon News

Dzięki współpracy z wydawnictwem GRAMEL, wydawcy polskiej edycji Savage Worlds na tegoroczny Pyrkon przyjedzie Shane Lacy Hensley, twórca wielu gier planszowych, strategicznych i bitewnych, a także fabularnych. Najbardziej znaną w naszej części świata powinna być dla Was gra „Deadlands”, opowiadająca o nieco dziwnym i niebezpiecznym Dzikim Zachodzie.
„Martwe ziemie” są uniwersum, w którym przeplatają się horror, western i odrobina brudnego steampunku. W skrócie, oznacza to, że szaleni rewolwerowcy mają okazję postrzelać do zombie! 
Dodatkowo, stworzono także przyszłościową, post-apokaliptyczną wersję gry… która nawet nam mrozi krew w żyłach! 
Sam autor stworzył także kilka gier komputerowych oraz gościł na największych zagranicznych konwentach i był niejednokrotnie wyróżniany w branży. Zasłynął jako twórca City of Heroes oraz City of Villains MMORPG. Może pochwalić się także pracą przy projekcie Neverwinter. 
Nie martw się, jeśli nie znasz angielskiego, a chcesz dowiedzieć się czegoś od naszego gościa – wszystkie spotkania z Shanem L. Hensley’em obędą się w obecności tłumacza! 
Jednakże to nie wszystko drodzy Pyrkonowicze! Czeka Was spotkanie z nie jednym lecz kilkoma twórcami gier faburalnych i komputerowych. Wszystkie te rozrywki spróbujemy zamknąć dla Was w blokach komputerowym oraz RPGowym. Musicie jednak wiedzieć, że prelekcje z autorami gier swoją drogą, ale my mamy dla was w zanadrzu także trochę praktyki… 
Zapraszamy wszystkich chętnych graczy na turniej kultowej, komputerowej gry League of Legends! Więcej informacji o samych zawodach wkrótce!Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier