Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

19

Sie 10

Rebel.pl donosi…

nh-game-boxPojawiło się nowe, wysokiej jakości wydanie Neuroshima Hex, polskiej gry planszowej, która odniosła spory sukces nie tylko u nas, ale także poza granicami naszego kraju. Razem z tą edycją została wydana także wersja po włosku, oraz hiszpańsku.

Neuroshima Hex to planszowa gra strategiczna rozgrywająca się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez mutantów i bezwzględne maszyny Molocha. Każdy z graczy dowodzi jedną z armii, na którą składają się żetony jednostek, modułów i akcji, które wykłada się na heksagonalnej planszy pola bitwy.

boites_versions_1401-51196-1266x0Drugą propozycję jest coś dla wszystkich domorosłych artystów – malarzy. Identik bo o niej mowa to świetna gra towarzyska, gdzie jedna osoba ma pół minuty na opisanie obrazka, a pozostali gracze, bez zadawania pytań, starają się jak najdokładniej narysować to, co słyszą. Następnie obrazki są oceniane na podstawie określonych kryteriów, a wygrywa osoba która będzie najbliżej pierwowzoru. Oryginalne gierka.

Ostatnią proponowaną pozycją jest  Asteroyds, niezwykle emocjonujący wyścig pośród asteroid.  Asteroyds to gra planszowa przeznaczona dla dwóch do sześciu graczy. Gwarantuje sporo emocji, dynamiczny przebieg rywalizacji i łatwe do opanowania zasady oferujące kilka wariantów rozgrywki. W gęstym pasie asteroid, każdy z pilotów ma za zadanie wystartować ze specjalnej platformy i wykonując serię manewrów osiągnąć określony cel, nim zrobią to rywale. Emocje wzmaga ograniczony czas na wybór każdej akcji, mierzony przy pomocy dołączonego do gry elektronicznego stopera.”

Dodatkowo do sprzedaży trafił ponowny dodruk Talismanu, lepiej kupić od razu bo znowu zniknie…

Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier