Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

1

Mar 11

Rok fanow – Portal

W styczniu zapowiedziano, że rok 2011 będzie w Portlau rokiem fanów. Konsekwentnie pomysł ten jest wprowadzany w życie, Gwiezdny Pirat – pismo RPG od fanów dla fanów – ukazuje się regularnie i z numeru na numer staje się jeszcze ciekawszy, zaś od marca ruszamy z nową inicjatywą: Portal RPG.

Portal RPG to pomysł na pomoc Mistrzom Gry i fanom RPG. Gdy Portal odwiedza konwenty zawsze ludzie zadają olbrzymią masę pytań – pytań dotyczących prowadzenia sesji, pytań dotyczących planów wydawniczych, pytań w których proszą o opinie na temat jakiś innych gier. Codziennie też otrzymuje maile od fanów RPG z różnymi sprawami i pytaniami.

Stąd nowa inicjatywa w ramach roku fanów – Portal RPG. To co miesięczna audycja, w której będą odpowiedzi na Wasze pytania. Macie jakąś sprawę, problem z graczem? Kłopot na sesji? Nie wiecie kiedy ukaże się RPO?

Wyślijcie mail na adres portal@wydawnictwoportal.pl w tytule maila napiszcie PORTAL RPG i czekajcie na odpowiedź. Raz w miesiącu, w trzeci tydzień miesiąca Portal będzie nagrywał i publikował w internecie audycję, która cała będzie złożona z Waszych pytań i ich porad oraz odpowiedzi.

Od fanów, dla fanów. Zróbmy tą audycję wspólnie z Portalem – my będziemy zadawać pytania oni zaś odpowiadać.

Pierwsza audycja ukaże się w marcu.

Przysyłajcie pytania!

Źródło: Wydawnictwo PortalWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier