Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

12

Maj 11

Ruszyły Warszawskie Targi Książki 2011!

Niespełna dwie godziny temu w Warszawskim Pałacu Kultury i Nauki rozpoczęły się Drugie Warszawskie Targi Książki. Wydarzenie to jest wspólną inicjatywą środowisk wydawców i spółki targowej Murator EXPO. Są to targi skierowane zarówno dla specjalistów zajmujących się rynkiem książki, jak i dla szerokiej publiczności. Pozwolę sobie w tym miejscu przytoczyć słowa organizatora:

Podstawowym celem Warszawskich Targów Książki jest osiągnięcie pozycji wiodącej na polskim rynku imprezy targowej, która jest forum wymiany informacji na temat nowoczesnych rozwiązań i technologii, platformą biznesowych kontaktów branży oraz miejscem promocji książki i czytelnictwa wśród szerokiego grona odbiorców.

Oprócz klasycznych stoisk, na których prezentować się będą firmy uczestniczące w rynku książki w Polsce, będzie można również uczestniczyć w szeregu konferencji oraz seminariów. Nie zabraknie również spotkań autorskich z pisarzami zajmującymi się jakże bliską nam fantastyką. Na Targach obecna będzie między innymi Trudi Canavan, oraz wielu autorów publikujących w Fabryce Słów. Po więcej informacji odsyłam tutaj, oraz tutaj. A jest to jedynie przysłowiowy czubek góry lodowej. Atrakcji na pewno nie zabraknie! Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w tej wyjątkowej imprezie.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier