Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

19

Lis 10

Sacred 2 Złota Edycja w Polskiej wersji językowej

Sacred 2: Fallen Angel to zrealizowana z rozmachem i wielką dbałością o szczegóły gra z gatunku Action-RPG.

Gracz wcieli się w jedną z 6 wyjątkowych postaci i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii, których ścieżki wiodą w kierunku Światła i Cienia.
Sacred 2 umożliwia rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową w rozległym, pozbawionym ograniczeń świecie, pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i hord śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników.
Możliwość indywidualnego rozwoju postaci pozwala na stworzenie prawdziwie wyjątkowych bohaterów.
Ancaria jest światem, w którym nie istnieją podziały na poszczególne poziomy, który gracze mogą przemierzać bez przerw na wczytywanie kolejnych lokacji.

W Sacred 2: Władca Smoków obszar gry wzbogacono o dwie zupełnie nowe lokacje, które wypełniono nieznanymi wcześniej rodzajami przeciwników.

Premierowe tereny, jakie mogą przemierzyć fani hack’n’slash, to krwawy las i kryształowa kraina – w pierwszym z nich na graczy czekają m.in. zombie, w drugim – lodowe szkielety. Nie brak również wymagających bossów, w tym demona Ashibai’a. W dodatku mamy również do czynienia z kolejną klasą postaci – Smoczym Magiem, którym możemy kierować zarówno w kampanii po stronie Dobra, jak i Zła.

Przed nowym bohaterem stoi szereg misji pobocznych, dlatego też został on wyposażony w czary ofensywne, opcję przyzywania ziejącego ogniem smoka oraz przemiany w jaszczuroluda.

Poza postacią Smoczego Maga autorzy wzbogacili też produkt o dodatki dla pozostałych grywalnych bohaterów, przygotowując dla nich niemal nieograniczony wybór nowych przedmiotów.

Prócz tego dodatek wnosi szereg poprawek w kwestiach technicznych (skróceniu uległ m.in. czas przemieszczania się bohatera pomiędzy lokacjami), dzięki czemu druga odsłona Sacred stała się jeszcze bardziej efektowna i przyjazna użytkownikowi.

Więcej informacji na temat gry można uzyskać na oficjalnej stronie.

Już teraz możesz także zamówić grę w sklepie internetowym Cenega.

Źródło: Cenega Polska
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier