Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

2

Gru 11

Serca Zimy 1812 w pełni dostępne!

Na stronie Serca Zimy, możliwe jest już pobranie pełnej wersji pierwszego polskiego interaktywnego audiobooka!

Jeżeli natomiast nie jesteście pewnie czy tego typu audiobook przypadnie Wam do gustu polecamy pobrania dema, zawierającego pierwszy rozdział.

 

 

A czym jest Serce Zimy?

Jest rok 1812, La Grande Armée wkracza do Rosji. Rozpoczyna się wojna, która na wiele dziesięcioleci zmieni oblicze Europy i światowy układ sił. Francuzi, Rosjanie i przedstawiciele wielu narodów Starego Kontynentu ścierają się w śmiertelnym boju. Jednak to nie jedyna wojna, która toczy się na skutym lodem łonie Matki Rosji. Równie bezlitosne starcie wstrząsa światem magicznych istot, które od wieków zamieszkują bezkresne przestrzenie mocarstwa. Oto Pani Zimy, okrutna Królowa Śniegu, wykorzystuje panujący chaos do swoich celów i dąży do nowych podbojów. Pragnie tylko jednego: by świat opanował wieczny mróz, a chłód śmierci zgasił żar życia. Te ambicje zagrażają zarówno królestwu magii, jak i światu śmiertelników…”

 

To pierwszy w Polsce interaktywny audiobook, wzorowany za na znanych paragrafówkach.

Czym są/były paragrafówki? To książki z możliwością interakcji. Czytając standardową książkę czytelnik nie ma wpływu na podejmowane przez bohatera akcje, w tego typu książkach natomiast mamy możliwość wyboru ścieżki jaką podąży nasz bohater.

Serce Zimy opowiada historię Korwina Giedyminowicza, młodego litewskiego oficera, któremu żądna władzy Pani Zimy uprowadziła siostrę. Aby ją ocalić, Korwin wyrusza wraz z armią Napoleona w głąb nieznanego, niebezpiecznego kraju. Stawia czoła siłom mroźnej śmierci i odkrywa w sobie dziedzictwo lykantropii. Historia ma wiele wątków, a decyzje, które podejmuje gracz, mają wpływ na losy bohaterów i bieg wydarzeń.

1812: Serce Zimy” jest dziełem developerów Orange Labs, jednostki badawczo-rozwojowej Grupy TP. Scenariusz jest dziełem cenionego w świecie fantasy duetu: Magdy i Macieja Reputakowskich. Postaciom swoich głosów użyczyło 36 aktorów, w tym Piotr Fronczewski (lektor), Jacek Kopczyński oraz Jarosław Boberek.

 

Serce Zimy dostępne jest między innymi dla systemów Windows, iOS, Android i Symbian. Szczegółową listę kompatybilnych urządzeń znajdziecie tutaj.

 

Dodatkowo niedługo na łamach naszego serwisu będziecie mogli przeczytać recenzję tego audiobooka.

 


 
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier