Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

2

Lut 12

Spektakularny sukces Mass Effect 3 przed premierą!

Mass Effect 3 najpopularniejszą odsłoną serii! Egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej na PC wyprzedane na miesiąc przed premierą.

 

Niezwykle miło jest nam poinformować, iż do grona sukcesów osiągniętych przez najnowszą produkcję studia BioWare jeszcze przed zaplanowanym na 8 marca rynkowym debiutem, dołączył kolejny, równie imponujący. Liczba egzemplarzy gry zamówionych przed premierą przekroczyła już całkowitą liczbę zamówień jej poprzedniej odsłony – Mass Effect 2, na wszystkie platformy! Tym samym Mass Effect 3 stał się najpopularniejszą odsłoną sagi.

 

 

Z uwagi na bardzo dużą popularność tytułu, wszystkie egzemplarze jego Edycji Kolekcjonerskiej na PC zostały już wyprzedane (egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej w wersji PlayStation 3 oraz Xbox 360 są nadal dostępne).

W przedsprzedaży w dalszym ciągu dostępna jest natomiast edycja standardowa, którą nabyć można w sklepachwww.sklep.gram.pl, www.ultima.pl, www.empik.com, www.merlin.pl, www.sklep.psxextreme.pl, www.sklep.gry-online.ploraz w postaci cyfrowej na www.origin.com, jak również Cyfrowa Edycja Specjalna dostępna ekskluzywnie na platformie Origin.com.

 

Pragniemy również poinformować, iż do wszystkich zamówień przedpremierowych* dodajemy dziś kolejny, wyjątkowy bonus! Jest nim przygotowana przez grafika ze studia BioWare, Patryka Olejniczaka, wyjątkowa litografia, opatrzona dodatkowo autografem artysty.

Zapraszamy do składania zamówień przedpremierowych!

 

*Dotyczy sklepów internetowych www.sklep.gram.pl, www.ultima.pl, www.empik.com, www.merlin.pl,www.sklep.psxextreme.pl oraz www.sklep.gry-online.pl.

 

Po więcej informacji na temat gry zapraszamy pod adres www.bioworld.ea.pl.

 
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier