Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

7

Mar 12

Spotkania z Fantastyką

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki  „Cytadela Syriusza” zaprasza na Spotkania z Fantastyką !

13 marca

Pokaz gry bitewnej `Umbra Turris` – Daniel `Delfin` Furlepa

Pokaz gry, gdzie gracz kieruje poczynaniami swojej drużyny, która tocząc boje oraz wykonując zadania, zdobywa Punkty Triumfu, dzięki którym odnosi zwycięstwa i staje się Legendą, podobnie jak gracz, który nią dowodzi.

20 marca

Kalambury RPG – Maciej `Filo` Związko

Jeśli uwielbiasz gry fabularne, nie boisz się występować przez krwiożerczym tłumem, a rywalizację wyssałeś/aś z mlekiem matki (jeśli jesteś ssakiem) lub pokochałeś ją w jaju (w przypadku innych kręgowców), to jest to konkurs dla Ciebie! Dla najlepszych nagrody rzeczowe!

27 marca

Wina, zbrodnia i kara w świecie przyszłości – Tomasz `Winniczek` Winiarczyk

Nowe technologie zmieniają rzeczywistość. `Raport mniejszości` pokazał, jak może się wyglądać prawo karne w przyszłości. Jednak to tylko jedna z możliwych ścieżek rozwoju. Jakie są inne? Co przewiduje autor prelekcji? Czy należy z obawą patrzeć na zmiany, czy raczej z nadzieją? O tym dowiesz się, gdy przyjdziesz, by posłuchać i podyskutować.

Wszystkie spotkania odbywają się w każdy wtorek w salach 19, 21 i 22 WOK
(ul. Dolna Panny Marii 3) i rozpoczynają się o godzinie 18.00. O 19.00 rozpoczyna się prelekcja lub konkurs. Spotkania kończą się o godzinie 22.00. W trakcie ich trwania można dokonywać wypożyczeń z prowadzonej przez nas biblioteki. Prowadzimy również ożywione dyskusje, udzielamy odpowiedzi na pytania związane z szeroko pojętą fantastyką i gramy
w przeróżne fantastyczne gry!

WSTĘP WOLNY!

Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier