Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

18

Lis 12

STAR WARS™: THE OLD REPUBLIC™ DOSTĘPNE W OPCJI DARMOWEJ ROZGRYWKI

Wielokrotnie nagradzana gra MMO BioWare i LucasArts dostępna bez opłat i z nowymi elementami

Wielokrotnie nagradzana gra Star Wars: The Old Republic od dziś dostępna jest za darmo! Gracze mogą teraz wcielić się w jedną z ośm

iu klasycznych postaci Gwiezdnych Wojen i rozegrać fabułę aż do poziomu 50 bez żadnych opłat. Opcja darmowej gry jest uzupełnieniem oferty abonamentowej i daje graczom możliwość wyboru sposobu rozgrywki w Star Wars: The Old Republic.

 

Dodatkowo specjalnie dla polskich graczy zdecydowaliśmy się na obniżenie miesięcznego abonamentu, który umożliwia grę beż żadnych ograniczeń. Od dziś cena miesięcznej subskrypcji wynosić będzie 29,9 zł (obnizka z 59,9 zł). Gracze którzy wybiorą opcję abonamentową otrzymają dodatkowo co miesiąc 500 Cartel Points na zakupy w grze.

 

„Chcemy dać fanom swobodę wyboru sposobu i czasu korzystania ze Star Wars: The Old Republic” mówi Matthew Bromberg, dyrektor generalny BioWare Austin. „Nigdy nie było lepszego czasu na rozpoczęcie przygody ze SWTOR”.

 

Również od dziś dostępna jest aktualizacja 1.5: HK-51 Activated, która uzupełnia grę o nowe areny, nowego towarzysza broni i inne elementy.

 

  • Przygotuj się na pełną emocji wyprawę, której zwieńczeniem będzie uzyskanie kontroli nad jednym z najdoskonalszych zabójców w galaktyce, robotem HK-51. Pod skutą lodem powierzchnią Belsavis spoczywa opuszczony statek. Jeśli starczy Ci odwagi, aby zbadać zakamarki wraku, zdobędziesz potężnego i skądinąd znajomego sprzymierzeńca, bezwzględnego robota-zabójcę HK-51.
  • Przemierzaj Section X, do niedawna niedostępny obszar więziennej planety Belsavis. Słudzy Dread Masters szukają potężnej broni z zamierzchłych czasów. Poleć do Section X i przejmij obiekt ich zainteresowania, a spotka Cię wielka nagroda.
  • Udaj się na Denovę i weź udział w operacji Explosive Conflict – teraz również w trybie Nightmare! Drużyny, które ukończą ten nowy tryb, zdobędą ostatnie elementy wyposażenia Dread Guard oraz zupełnie nowy dodatkowy element uzbrojenia [new mount], którego pozazdrości niejeden Tank!

Star Wars: The Old Republic to fabularna gra BioWare i LucasArts z możliwością darmowej rozgrywki. Historia osadzona jest kilka tysięcy lat przed wydarzeniami znanymi z filmów Gwiezdne wojny. Gracze łączą się w sieci ze znajomymi i wspólnie rozgrywają epickie i mordercze bitwy oraz przemierzają tętniącą życiem galaktykę przy akompaniamencie niesamowitej muzyki. Można wziąć stronę Republiki Galaktycznej lub Imperium Sithów, wcielając się w jedną z ośmiu klasycznych postaci z Gwiezdnych wojen: rycerza Jedi, negocjatora Jedi, przemytnika, szturmowca, wojownika Sithów, inkwizytora Sithów, łowcy nagród lub agenta Imperium.

 

Więcej informacji o obecnych możliwościach gry w Star Wars: The Old Republic, w tym opcji darmowej rozgrywki, można znaleźć na stronie www.StarWarsTheOldRepublic.com/FREE i Origin.com. Jak zwykle zapraszamy również na StarWarsTheOldRepublic.com, gdzie zamieszczamy najświeższe wieści ze świata SWTOR. Jesteśmy również na Twitterze, Facebooku i YouTube.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier