Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

25

Maj 11

Strona z upominkami dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 już działa!

Firma CD Projekt wspólnie ze Sklepem Gram.pl poinformowały, że uruchomiono już specjalną stronę z upominkami dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, którzy nie mieli możliwości aktywacji gry w założonym terminie.

W związku z tym, że posiadacze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 mogli aktywować grę od godziny 10:30 dnia 16 maja, a nie jak pierwotnie zakładano od 00:01, firmy CD Projekt i CD Projekt RED przygotowały dla nich specjalny upominek w postaci unikalnej wiedźmińskiej koszulki wykonanej wg jednego z 5 projektów w wersji męskiej lub damskiej, w wybranym rozmiarze.

Pod adresem wiedzmin2.gram.pl/koszulki nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, którzy nie mieli możliwości aktywacji gry w założonym terminie, mogą do 31 maja, do godziny 23:59 składać zamówienia na wybraną koszulkę. Po tym terminie nie będzie już możliwe zamawianie koszulek. 1 czerwca zgłoszenia zostaną zebrane i rozpocznie się produkcja koszulek. O dokładnym terminie ich wysyłki klienci zostaną poinformowani na początku czerwca.

Koszulki mogą wybrać tylko ci klienci Sklepu Gram.pl, do których gra została wysłana przed piątkiem 13 maja, godziną 18:00. Jeśli klient jest uprawniony do odbioru koszulki, wystarczy, że poda swój adres e-mail oraz numer zamówienia Gram, zawierającego Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2. Klient może wybrać tyle koszulek, ile Edycji Kolekcjonerskich Wiedźmina 2 zamówił. Upominek zostanie wysłany pod ten sam adres, pod który wysłany został Wiedźmin 2 lub do punktu, w którym klient odbierał swój egzemplarz Edycji Kolekcjonerskiej.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier