Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

24

Wrz 10

Stwórz nową Legendę!

Już dziś premiera King’s Bounty: Nowe Światy

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że już dziś ma miejsce premiera długo oczekiwanej gry King`s Bounty: Nowe Światy, kontynuacji świetnie przyjętej przez polskich fanów King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka. Dzięki zawartemu edytorowi każdy fan serii będzie mógł stworzyć własne mapy i przygody w świecie gry, dzielić się nimi ze znajomymi czy też grać w dzieła stworzone przez fanów z całego świata.

King`s Bounty: Nowe Światy to idealna propozycja dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie gry. Wydanie zawiera:

  • pełną wersję King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka,
  • zaawansowany edytor gry,
  • 3 nowe kampanie (Mistrz Areny, Obrońca Korony, Marsz Orków)
  • 70 nowych przedmiotów, 8 nowych zestawów, 50 nowych umiejętności i 13 nowych czarów.
  • dodatkowo, wyłącznie w polskiej wersji, znajdą się fragmenty audiobooków Terry’ego Pratchett’a „Kolor magii” i „Blask fantastyczny” w interpretacji Krzysztofa Tyńca, jak i opowiadanie Anny Brzezińskiej „Po prostu jeszcze jedno polowanie na smoka”.

Dbałość o bogate wydanie podkreśla grafika okładkowa stworzona przez znanego polskiego rysownika, Tomasz Marońskiego. Zamów swój egzemplarz pod tym adresem. Po więcej informacji na temat serii King’s Bounty zapraszamy na oficjalną stronę.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier