Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

20

Sty 11

Stwórz własną legendę – Miej swój wkład w wydanie King’s Bounty: GotYE

Cenega daje fanom możliwość współtworzenia zawartości gry King’s Bounty Game of the Year Edition

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz partner na Węgrzech ogłasza wyjątkową możliwość zapisania się na kartach historii gier komputerowych w Polsce – do wydania gry King’s Bounty Game of the Year Edition dołączane będą najlepsze mapy stworzone przez użytkowników w edytorze gry – zbuduj z nami nowe światy i stwórz własną legendę! Gra King’s Bounty: Game of the Year Edition zostanie wydana w pierwszym kwartale 2011.

King’s Bounty: Game of the Year Edition zawierać będzie wszystkie kultowe części serii, takie jak: King’s Bounty: LegendaKing’s Bounty: Wojownicza Księżniczka oraz King’s Bounty: Nowe Światy zawierającą kompleksowy edytor map do gry. Dodatkowo znajdziemy tu również mapy, których twórcy zajmą czołowe miejsca, w organizowanym przez nas konkursie. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami edytora i wzięcia udziału w tworzeniu gry. To właśnie Twoje mapy mogą trafić na płytę King’s Bounty: Game of the Year Edition!

Więcej informacji na temat konkursu na stronie www.kingsbounty.pl

Film ukazujący możliwości edytora gry znajduje poniżej:

King’s Bounty: Game of the Year Edition zawierać będzie:

King`s Bounty: Legenda to pierwsza część serii, która łączy w sobie wiele różnych gatunków gier. Zabawa w grze podzielona została na dwa tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów.

King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka to kolejna część gry oferująca nam mnóstwo nowości m. in. możliwość podróżowania latającymi stworzeniami, a także awansu naszej walecznej postaci powyżej 50 poziomu! Dzięki temu żaden Wiertacz, ani Gremlin nie będzie nam straszny! Oprócz tego będziemy mieli dużo obszerniejsze drzewko umiejętności do zagospodarowania, oraz nagrody za rozwiązane misje w postaci medali, które znacznie ulepszą naszą postać! W grze napotkamy różne ciekawe, nowe obiekty!

King`s Bounty: Nowe Światy zawiera oficjalny pakiet dodatków, który poza trzema nowymi kampaniami zawiera rozbudowany edytor gry, dzięki któremu zabawa wydłuża się o wiele godzin. W kampanii „Marszu orków” zapolujesz na potężnego wroga prowadzącego hordy orków przez ziemie Teany. Następnie wcielisz się w najemnika Arthura, który przybywa do świata Litan by zmierzyć się z bandą straszliwych bossów i zostać „Mistrzem areny”. Wreszcie wróć do Darion, gdzie księżniczka Amelia, w towarzystwie swego wiernego smoka, stawia czoła wyzwaniu, które przyniesie jej tytuł „Obrońcy korony”.

Całkowicie nowe mapy stworzone w edytorze King`s Bounty – na płycie z grą znajdą się zwycięskie prace w konkursie na najlepsze mapy zrobione w edytorze, które zapewnią zabawę na długie godziny.

Źródło: Cenega Polska
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier