Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

16

Mar 11

Sukces Dragon Age II w Polsce!

W weekend premierowy grę zakupiło o 50% więcej fanów niż Dragon Age Początek!

Miło nam poinformować, iż w weekend premierowy grze Dragon Age II udało się poprawić wynik ustanowiony przez jej poprzedniczkę i pokonać Dragon Age: Początek pod względem liczby sprzedanych egzemplarzy. Nowe dzieło twórców takich przebojów, jak Baldur’s Gate czy Mass Effect znalazło w naszym kraju już ponad 10.000 nabywców.

O bardzo dużej popularności nowej produkcji kanadyjskiego studia BioWare świadczy między innymi pierwsze miejsce na „topce” salonów sieci empik, w których Dragon Age II był w ubiegłym tygodniu najlepiej sprzedającą się grą na PC, PS3 i Xbox 360.

Dragon Age II zbiera bardzo wysokie oceny zarówno w polskich, jak i zagranicznych mediach traktujących o grach komputerowych.

  • „Wielki i soczysty kawał świetnego RPG.” – NEO Plus (9/10)
  • „Historia jest bardziej dojrzała i ciekawsza od tej z części pierwszej.” – Gry-Online (8/10)
  • „Absolutny must-have dla każdego fana cRPG.” – PS3Site.pl (9/10)
  • „Gra z najwyższej półki.” – Gamezilla.pl (8/10)

 

Jakość kontynuacji najlepszej gry RPG 2009 roku doceniły również tak popularne zachodnie magazyny i serwisy branżowe, jak GameTrailers.com (92/100), PC Gamer (94/100), czy IGN (85/100).

Więcej informacji na temat gry Dragon Age II znaleźć można pod adresem www.dragonage.pl oraz www.bioworld.ea.pl. Ponadto gorąco zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.facebook.com/dragonagepl i wzięcia udziału w grze „Wersy Przeznaczenia” z cennymi nagrodami do wygrania!

 

Źródło: EA Polska

 
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier