Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

10

Gru 10

Świąteczne propozycje REBEL.pl

Za oknem śnieg i mroźny wiatr. Co drugi dzień nasz piękny kraj nawiedzają zamiecie, a drogowcy, jak co roku nie są w stanie poradzić sobie z odśnieżaniem. Wielogodzinne opóźnienia, korki, wypadki. Nic więc dziwnego, że jedyne, co chcemy robić w takim okresie to siedzieć w ciepłym domu, a mijający czas może nam umilić kilku znajomych i dobra gra planszowa.

Święta już tuż tuż, w związku z czym dzisiaj chcieliśmy zaprezentować świąteczne propozycje REBEL.pl Może znajdziecie tutaj jakiś fajny prezent dla kogoś bliskiego? Warto się przypatrzeć gdyż jak to bywa co roku, możemy liczyć na promocje i wiele atrakcji.

kamien-gromuKamień Gromu (Thunderstone)

Ta karcianka dotarła do nas w zupełnie niespodziewanie! Jest to wspaniała gra fantasy (bardzo przypomina mi Diablo), o walce bohaterów z potworami, zdobywaniu potężnych przedmiotów i rozwijaniu umiejętności. W grze każdy z graczy buduje swoją talię w trakcie rozgrywki z dostępnych na stole kart.

koszulkiKoszulki na karty do 7 Cudów Świata, Zaginionych Miast, Dixita

Już dzisiaj spodziewamy się dostawy koszulek do kart o zupełnie niestandardowych rozmiarach. Czy Twój Dixit,  już ledwo dyszy, tak często go używasz, a Zaginione Miasta wyglądają jeszcze gorzej? Boisz się, że taki sam los spotka karty do 7 Cudów Świata? Nie bój nic, Odsiecz w drodze! ;)

303=== 303 ===

Szybka gra wojenna dla dwóch osób. Jeden z graczy dowodzi RAF broniącym Wielkiej Brytanii, a drugi atakuje niemieckim Luftwaffe. Zadaniem lotnictwa Trzeciej Rzeszy jest zbombardowanie Londynu, a celem lotnictwa alianckiego powstrzymanie agresora.

awans=== Awans: Zostań Marszałkiem Polski ===

Gra „Awans – zostań marszałkiem Polski” służy przybliżeniu młodzieży polskich stopni wojskowych z 1939 r. Grając kartami z naramiennikami od szeregowca do marszałka Polski, gracze poruszają się po planszy przedstawiającej szczeble wojskowej hierarchii. Do gry dołączone są biogramy i zdjęcia uczestników kampanii wrześniowej oraz krótkie opracowanie historyczne na temat polskich stopni wojskowych w dwudziestoleciu międzywojennym.

k2Na koniec smutna wiadomość…. Koniec nakładu K2!

Gra sprzedała się błyskawicznie. Dodruk jest już w przygotowaniu, mamy nadzieję, że gra wróci na półki w pierwszym kwartale 2011 r.

O większości prezentowanych dzisiaj gier pisaliśmy już wcześniej, toteż wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do tego artykułu.

Źródło: REBEL.plWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier