Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

8

Sie 11

Świdkon pod patronatem PodGK!

Miło nam ogłosić, iż nasz serwis objął Patronatem Medialny tegoroczny Świdkon!

A cóż to za konwent? Organizatorzy konwentu sami najlepiej to opiszą:

Ekipa ze Świdnickiego Klubu Fantastyki „Obelisk” serdecznie zaprasza na kolejną, już czwartą edycję lokalnego konwentu fantastyki Świdkon! Tym razem z oznaczeniem 2011. Myśl przyświecająca tegorocznej imprezie wiąże się z tematyką szeroko pojętego horroru.

Do samego konwentu pozostał już zaledwie miesiąc, a punktów programu wciąż przybywa! Na uczestników czeka moc atrakcji, poczynając od standardowych na konwentach prelekcji i konkursów, poprzez turnieje gier bitewnych, planszowych i karcianych, aż po różnorakie pokazy i warsztaty. Nie może również zabraknąć LARP’ów i sesji RPG. Na terenie konwentu pojawi się także blok poświęcony tylko i wyłącznie fanom Mangi i Anime, gdzie czekać będą liczne panele dyskusyjne, prelekcje i konkursy poświęcone tylko tej dziedzinie fantastyki. Nie zabraknie też rozrywek typowych dla fanów bloku M&A.

 

Choć program ciągle się zapełnia, nadal potrzebujemy Waszego wsparcia! Jeśli macie zamiar się pojawić w dniach 9-11 września w Świdniku, zastanówcie się nad zgłoszeniem punktu programu – liczymy na Was, w końcu konwenty robione są przez fantastów, dla fantastów!

 

Nowość na tegorocznym Świdkonie stanowi także akredytacja, która w tym roku… będzie. Poprzednie edycje cechowały się wstępem wolnym, jednak w tym roku postanowiliśmy wyjść z pomocą dla potrzebujących. Z tego powodu akredytacja na Świdkonie 2011 nie będzie wyrażana w gotówce, a w artykułach szkolnych. Nie interesuje nas cena owych artykułów. Przyniesiesz to, co uważasz za stosowne i w takiej ilości, jaką uznasz za stosowną. Przyjmujemy przybory piśmiennicze, zeszyty, książki, tornistry i wszystko inne, co przyda się uczniowi szkoły. Wszystkie przedmioty zebrane podczas akredytacji zostaną przekazane miejscowemu ośrodkowi pomocy społecznej.

 

Po wieści z przygotowań imprezy, aktualną listę atrakcji, kontakty do organizatorów i informacje o samym konwencie zapraszamy na stronę imprezy.

 

Zapraszamy też do odwiedzenia fanpage Świdkonu na Facebook’u oraz brania udziału w wydarzeniu Świdkon 2011 w rzeczywistości, jak i na Facebook’u.

 

Świdkon 2011: Horror

Gdzie: Świdnik (koło Lublina), Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Jarzębinowa 6

Kiedy: 9-11 września 2011r

Akredytacja: Artykuły szkolne

 

 

Źródło: ŚwidkonWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier