Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

24

Wrz 11

Szybkostrzał na Falkonie!

Przyszedł czas, byście wy, moi drodzy piewcy heroicznych dziejów, przyjęli rzucone przez nas wyzwanie. Ogłaszamy wszem i wobec konkurs na najlepszy krótki scenariusz gry fabularnej, czyli szybkostrzał!

Myślą przewodnią naszego konkursu są herosi i ich przygody. System, w którym odbywać by się miały opisywane dzieje, jest w zupełności dowolny. Herosi są wszędzie tacy sami, od Barsawii do Night City. Ważne jest natomiast, by przygoda stanowiła dla nich wyzwanie!

Co będzie punktowane? Na pewno oryginalność, świeżość i pomysłowość. Nikt nie ma ochoty na słuchanie w kółko tych samych legend. Z tego też powodu chcemy, by prace, które nam prześlecie, nie były nigdzie wcześniej publikowane. Ponadto punkty przyznawane będą za epickość historii, bohaterów i świata przedstawionego.

Scenariusz taki powinien być krótki, maksymalnie dwie strony A4 (czcionka 12).
Prace prosimy przesyłać w czytelnym formacie (.rtf, .doc, .odt, .pdf) na adres rpg.falkon@gmail.com w tytule wpisując SZYBKOSTRZAŁ, a w treści maila swoje imię, nazwisko i dane do korespondencji.

Na autorów/autorki najlepszych tekstów czekają wejściówki na Falkon 2011, atrakcyjne nagrody rzeczowe, jak również wiekuista sława i wpisanie się w panteon najznamienitszych twórców legend! Oprócz tego, zwycięskie prace zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

Na prace konkursowe czekamy do 19 października, więc nie trać czasu, chwyć swe pióro i uwolnij wyobraźnię!

Źródło: FalkonWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier