Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

27

Wrz 11

Teomachia, czyli wojna bogów! I Ty zagłosuj na władce Falkonu!

Do Falkonu pozostało 50 dni! Dotąd każdy z bogów przez moment niepodzielnie władał stroną internetową, ale złoty wiek dobiega końca – rozpoczyna się Teomachia!

Nadszedł czas, by spośród szesnastu bóstw, wyłonić najpotężniejsze, które obejmie we władanie stronę internetową i zagości na plakacie Falkonu! Jak wiecie, o potędze boga decyduje liczba jego wyznawców, zatem wszystko leży w Waszych rękach! Dionizos, Loki, Amaterasu, Quetzalcoatl, Isztar, Perun, Baron Samedi, Morrigan, Ozyrys, Gayatri, Pah, Yemaja, Mot, Frigg, Apollo czy Nurgl? Które z bóstw najbardziej Ci się podoba? Które powinno reklamować Falkon? Które chcesz zobaczyć na plakacie?

Masz niepowtarzalną okazję o tym zadecydować! Zasady są proste. Przez dziesięć dni na stronie konwentu będzie dostępna ankieta. Każdego dnia można oddać jeden głos na wybrane przez siebie bóstwo. Tego jeszcze nie było w historii polskich konwentów i prawdopodobnie taka szansa już nigdy się nie powtórzy! Przyjmij wyzwanie i oddaj głos na swojego ulubionego boga, by zobaczyć go na plakacie. Zrób to również jutro – każdy dzień to kolejny głos, który przybliża go do zwycięstwa.

Więcej informacji na stronie konwentu!

Źródło: Falkon 2011Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier