Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

7

Sie 10

The Sims Średniowiecze nowe informacje!

Ruszyliśmy w poszukiwaniu większej ilości informacji na temat The Sims Średniowiecze skontaktowaliśmy sie z Electronic Arts Polska.

A oto co udało nam się uzyskać:

PRZENIEŚ SIĘ Z SIMAMI DO CZASÓW ŚREDNIOWIECZA!

The Sims Średniowiecze to zupełnie nowy świat Simów, innowacyjne mechanizmy rozgrywki i wiele ciekawostek, które do tej pory nie pojawiły się w serii!

Mamy zaszczyt zapowiedzieć grę The Sims™ Średniowiecze, która przeniesie Simów do średniowiecznych czasów i zaoferuje nową mechanikę rozgrywki. Po raz pierwszy gracze będą mogli tworzyć średniowiecznych bohaterów, podejmą się też zadań typowych dla tej epoki: będą budować królestwo, władać nim lub wcielą się w dowolnego Sima w królestwie. Kreatywność pozwoli graczom doświadczyć dramatycznych historii, romansów, konfliktów i zabawnych chwil.

“Średniowiecze to ekscytujący czas intryg i legend. Okres ten to świetne tło dla nowej serii, nieskończona ilość nowych historii” – powiedział Scott Evans, menedżer Studia tworzącego grę.  „The Sims Średniowiecze to zupełnie nowe doświadczenie dla graczy, także tych zainteresowanych elementami strategicznymi, ponieważ mechanika gry umożliwia kontrolę nad całym królestwem oraz wykonywanie questów”.

The Sims Średniowiecze umożliwi graczom zbudowanie średniowiecznego królestwa, kontrolowanie postaci pochodzących z różnych klas społecznych; królów, królowych, rycerzy, magów, kowali czy bardów. Postacie będą mogły wykonywać przeróżne zadania w rodzaju wykucia legendarnego miecza, zaaranżowania małżeństwa, odnalezienia fontanny młodości czy obrony królestwa przed złym czarnoksiężnikiem. Każde zadanie można wykonać na różne sposoby, w zależności od tego, jakim bohaterem gracz będzie sterował.

Los królestwa leży w rękach graczy. Mogą oni budować je poprzez wewnętrzny rozwój lub imperialistyczne zapędy i podbijanie ościennych terytoriów. Do graczy należy także wybór questów, w których będą chcieli wziąć udział. Mogą spróbować zdobyć sławę czy na przykład skupić się na polepszaniu sytuacji swoich podwładnych. Wybór należy tylko do nich. Wraz z rozpoczęciem każdej nowej rozgrywki, gracze mogą przeżywać zupełnie inne historie.

W grze połączono wiele różnych elementów: od questów, poprzez różne elementy właściwe dla średniowiecznego świata. Gracze mają możliwość kształtowania każdego nowego bohatera pojawiającego się w królestwie, z jego wadami i zdolnościami. Do graczy należy nie tylko wypełnianie zadań, ale także codzienna opieka nad postacią – dbanie o jej zdrowie, prowadzenie handlu czy wykucie zbroi. Od opieki nad własnym dzieckiem, po udział w rycerskich turniejach.

The Sims Średniowiecze trafi do sklepów wiosną 2011 roku w wersjach na komputery PC i Mac. Więcej informacji znajduje się na stronie www.TheSimsMedieval.com. Więcej informacji o grach Electronic Arts znajdziecie na stronie www.ea.pl”
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier