Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

30

Sie 11

The Sims Średniowiecze: Piraci i Bogaci już od piątku w sklepach!

Nowa paczka przygód do The Sims Średniowiecze wnosi epicką historię, poszukiwanie skarbów, ptaki i wiele więcej!

Electronic Arts ogłasza, że paczka przygód The Sims Średniowiecze: Piraci i Bogaci już w najbliższy piątek zawita na półki sklepowe! The Sims Średniowiecze: Piraci i Bogaci to paczka przygód zawierająca nową historię, dodatkowe misje oraz nową ambicję królestwa do wypełnienia przez graczy w ich średniowiecznych królestwach.

Gracze mogą wreszcie uwolnić swojego wewnętrznego, zawadiackiego pirata lub królewskiego bogacza, tworząc nowego bohatera lub edytując swojego istniejącego już sima, dając mu nowe ubranie i akcesoria. Historia rozpoczyna się od wyboru strony, po której staniemy – piraci lub bogaci – dalsza część historii potoczy się tak jak będą nią kierowali grający. Mogą walczyć z przeciwnikami lub skupić się na poszukiwaniu skarbów. Do odkrycia czekają ukryte obiekty, do wypełnienia niezwykle ekscytujące misje takie jak znalezienie fontanny wiecznej młodości, ochrona królestwa przed złym czarodziejem lub zaręczyny z zakazanym simem. Kiedy gracze wypełnią całą historię mogą zagrać od początku podejmując inne decyzje by przekonać się co stanie się wtedy.

Nowością dla paczki przygód, The Sims Średniowiecze: Piraci i Bogaci są także ptaki w różnorodnych kolorach i gatunkach, które przybyły do średniowiecznego świata jako kochani lub mniej kochani partnerzy. Gracze mogą zdobyć swoją papugę lub sokoła. Ptaki mogą być trenowane, wysłane na polowanie, karmione, a także wysyłane na misje. Dodatkowo papugi mogą atakować wrogów na specjalne polecenie. Inną przydatną cechą jest krzesło do przesłuchań. Gracze, którzy do tej pory próbowali dowiedzieć się czegoś więcej od mieszkańców swojego królestewa, teraz będą mogli to zrobić to dużo łatwiej. Krzesło do przesłuchań może być użyte by przekonać wrogów do wyjawienia swoich najgłębszych sekretów, co często pomaga w szybszym wypełnieniu ambicji królestwa. Z The Sims Średniowiecze: Piraci i Bogaci, nowe przygody do odkrycia nie mają końca!

 

Źródło: Electronic ArtsWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier