Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

11

Lip 11

The Sims Średniowiecze – Zapowiadamy paczkę przygód Piraci i Bogaci!

 

Wolałbyś być nieokrzesanym piratem czy nieprzyzwoicie bogatym kupcem?

 Już we wrześniu wyruszysz NA NOWE ŚREDNIOWIECZNE misje z paczką przygód:

The Sims™ ŚREDNIOWIECZE: PIRACI I BOGACI

 

Zapowiadamy pierwszy dodatek do gry The Sims Średniowiecze: paczkę przygód Piraci i Bogaci. Gra trafi do sklepów na początku września tego roku i wprowadzi do rozgrywki nowe misje, nową ambicję królestwa, opcje poszukiwania skarbów oraz setki obiektów do wykorzystania w średniowiecznym królestwie.

W grze The Sims Średniowiecze: Piraci i Bogaci przygoda rozpoczyna się w momencie, kiedy Piraci z Korsarzynu i Bogaci z Kupczyc przybywają do królestwa, wprowadzając dużo zamieszania. Pojedynki na miecze, burzliwe romanse, wielkie przygody i nieodgadnione tajemnice – to wszystko wzburzy spokojne dotąd życie królestwa. Wyruszamy na nowe misje, takie jak poszukiwanie Fontanny Wiecznej Młodości czy ocalenie królestwa przed okrutnym czarownikiem. Opcja poszukiwania skarbów będzie wymagać od gracza sprawnego posługiwania się mapami, kopania łopatą jak również radzenia sobie z nieprzewidzianymi niebezpieczeństwami.

The Sims Średniowiecze: Piraci i Bogaci zawiera ponad 140 przedmiotów w stylu piratów i ludzi bardzo bogatych. Gracz otrzyma do dyspozycji zestawy nowych strojów, papugi i sokoły, które będzie można szkolić, a także krzesło przesłuchań, do wykorzystania dla zmiękczenia bardziej opornych Simów.

·        Do uruchomienia paczki przygód wymagana jest gra podstawowa The Sims Średniowiecze na PC/Mac. Więcej informacji o grze The Sims Średniowiecze: Piraci i Bogaci na stronie www.sredniowiecze.com.

 

Źródło: EA PolskaWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier