Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

11

Wrz 10

Tomb Raider inaczej?

Dokładnie tak.  A to wszystko w nowym tytule: „Lara Croft and the Guardian of Light”.

Gra weszła na Xbox:Live w połowie sierpnia, a już pod koniec września ukaże się na „Sony Network” oraz Steam’ie.
Tak, dobrze Wam się wydaje, jeśli rozpoznaliście wymienione nazwy – twórcy gry jak na razie zdecydowali się tylko na dystrybucję elektroniczną.

A o co właściwie tyle hałasu? Najnowsze przygody Lary, to platformówka w pełnym 3D, gdzie nasze poczynania oglądamy z rzutu izometrycznego. Czekają na nas zarówno elementy czysto zręcznościowe, jak i zagadki logiczne. W ruinach które odwiedzimy nie zabraknie również przeciwników, do których możemy postrzelać, a to wszystko w pełnym trybie kooperacji! Warto tutaj wspomnieć, że tryb ten ma być (ponoć) dostępny także przez sieć. Larze będzie pomagał człowiek z buszu: Totec i choć w jego arsenale znajdują się głównie włócznia i tarcza, nie przeszkadza mu to siać spustoszenia w szeregach wroga. Oprawa wizualna tytułu również stoi na bardzo przyzwoitym poziomie, co dobrze widać na poniższych screenach.

Ze względy na zmieniony styl rozgrywki oraz rodzaj dystrybucji, twórcy orzekli, że nie jest to oficjalna kontynuacja serii. Tym nie mniej jednak gorąco Was zachęcamy do zainteresowania się tym tytułem.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier