Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

19

Cze 12

Toporiada – newsy

Zapraszamy do zgłaszania punktów programu na Toporiadę 2012!!!

Zachęcamy do współtworzenia programu VIII edycji Toporiady. Ze względu na RPG-owy charakter konwentu najbardziej mile widziane są sesje i LARPy. Czekamy także na Wasze konkursy, im bardziej szalone tym lepiej! Prelekcje tylko dotyczące gier fabularnych, przede wszystkim prezentacje systemów. Generalnie preferujemy interaktywne punkty programu ,a chcemy uniknąć nudnych wykładów.

Punkty można zgłaszać przez specjalny panel (http://topory.org/pl,zgloszenia,192 ) na stronie Toporiady (http://topory.org/pl,toporiada,2) po uprzednim zarejestrowaniu się (http://topory.org/pl,twoje-konto,191,1 ) jako uczestnik konwentu. Za każdy punkt programu przysługuje zniżka opłaty akredytacyjnej w wysokości 10zł, zniżki kumulują się.

Punkty programu na Toporiadę można zgłaszać do 12 lipca.

——————————————————————————————-

Machina rusza!

Organizatorzy Toporiady z dumą prezentują nowy, rewolucyjny i spierający wszystkie plamy, nawet te tłuste, system zgłaszania udziału w konwencie. Jeśli chcecie uczestniczyć w procesji ku chwale Hała-Bały, złożyć hołd Bogdanowi lub też skosztować trunku marki Totem-Potem (nigdy nie targamy po alkoholu!), wystarczy tylko zarejestrować się na stronie (http://topory.org/pl,twoje-konto,191,1 ) , otworzyć zakładkę zgłoszenia w menu Toporiada 2012 i jednym kliknięciem zgłosić swój akces.

Dodatkowo istnieje również opcja zgłaszania za pomocą panelu punktów programu. Dostępna jest ona również w zakładce zgłoszenia, ale dopiero po zaakceptowaniu zgłoszenia na konwent przez organizatorów.

Ważne: podczas rejestracji, prosimy o podanie pełnego imienia i nazwiska (bez zdrobnień). Nasza prośba wynika z tego, że lista uczestników będzie publikowana na bieżąco na stronie. Zachowanie jednolitego formatu ułatwi użytkownikom jej przeszukiwanie.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier