Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

26

Lip 11

Toporiadowe wieści

Poniżej prezentujemy Wam garść wieść związanych z tegoroczną Toporiadą!

Puchar Nacji czas zacząć…

Puchar nacji to nowy Toporiadowy konkurs odgrywania postaci. Główną ideą tej zabawy jest zebranie drużyn reprezentujących różne rasy ze świata fantasy, które staną do konkursu polegającego na grupowym odgrywaniu zaimprowizowanych scenek na zadany temat.
Drużyny przewidziane w konkursie to krasnoludy, elfy, hobbici i nieumarli.

Kapitanowie drużyn zostaną ogłoszeni na co najmniej tydzień przed Toporiadą. W piątkowych eliminacjach kapitan każdej z drużyn będzie zobowiązany do wyboru pięcioosobowego składu swojej ekipy. Tak wyłonione zespoły staną do walki w wielkim finale. Co można będzie zobaczyć w konkursie? Perypetie miłosne, historie wojennej zawieruchy, delikatne negocjacje i mnóstwo humoru oraz (jesteśmy tego pewni) doskonałego odgrywania postaci. Serdecznie zapraszamy do zabawy.

Rezerwacja miejsc noclegowych w domkach

Wszystkich chętnych do noclegu w domku na Toporiadzie prosimy o pisanie na maila rijel@o2.pl .Koszt wynajmu łóżka na jedną noc wynosi w tym roku 30zł. Liczba miejsc jest ograniczona więc prosimy o jak najszybsze zgłoszenia.

Będziemy starali się uwzględnić życzenia poszczególnych osób i ekip związane ze wspólnym noclegiem, ale ze względu na bardzo różną wielkość pokojów i domków nie gwarantujemy, że to się uda.

 

 

Źródło: ToporiadaWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier