Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

11

Maj 11

Trudi Canavan w Paradox Cafe!

Niedawno informowaliśmy, że Trudi Canavan będzie gościem Warszawskich Targów Książki. Tymczasem dotarła do nas wiadomość, że autorka będzie również gościć w Paradox Cafe! Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 maja, o godzinie 17.00. Będzie to spotkanie autorskie pt. „Profanka w męskim świecie”, a poprowadzi je Kamil Śmiałkowski. Będzie to niepowtarzalna okazja, żeby spotkać się z pisarką w dużo spokojniejszej atmosferze, bez zgiełku i ciągłego ruchu towarzyszącego Targom Książki. Jeszcze raz pozwolę sobie tutaj przytoczyć sylwetkę autorki:

Trudi Canavan jest autorką „Trylogii Czarnego Maga” oraz „Ery Pięciorga”, które przebojem wdarły się na szczyty list bestsellerów. Urodziła się i mieszka w Australii. Obecnie uznaje się ją za jedną z najważniejszych pisarek fantasy na tym kontynencie. Mimo to pozostaje wciąż normalną dziewczyną, która od czasu do czasu musi wyjść z cienia. Pisanie ją cieszy, ale i męczy. W ciągu kilku lat autorka podbiła serca czytelników na całym świecie. Także polskich. Nakłady wszystkich książek autorki „Gildii Magów” w naszym kraju osiągnęły pułap pół miliona egzemplarzy. Książka „Misja Ambasadora”, która rozpoczyna nowy cykl „Trylogię Zdrajcy”, otrzymała Bestsellera Empiku 2010.

Podczas spotkania będzie można zakupić najnowszą powieść pisarki po bardzo atrakcyjnej cenie. Średnio nawet o 10 zł mniej, niż wynosi normalna cena sklepowa. Jednakże jak zapowiadają organizatorzy spotkania, to nie wszystko co nas czeka, ale reszta to już niespodzianka…

A zatem nie pozostaje nam nic innego jak w imieniu Paradox Cafe serdecznie zaprosić Was do wzięcia udziału w wieczorze autorskim Trudi Canavan. Do zobaczenia na miejscu!

Źródło: Paradox Cafe

 
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier