Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

26

Paź 14

Turniej League of Legends – szczegóły

Głównym sponsorem tegorocznego turnieju jest MSI – jeden z czołowych producentów komputerów gamingowych. Dzięki współpracy z tą firmą otrzymaliśmy 60 laptopów z najnowszej serii GS.

Turniej odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszym z nich będą eliminacje online, następnie odbędą się rozgrywki offline już na samym Falkonie.

Eliminacje

25 października – 2 listopada, przed Festiwalem

Do eliminacji może zapisać się maksymalnie 320 drużyn, które przez 9 dni będę walczyły o awans do fazy offline. Zgłoszone zespoły w eliminacjach zostaną podzielone na grupy, po 8 drużyn każda. Z grupy do rozgrywek offline awansować mogą 2 teamy. Mecze w grupach będą rozgrywane schematem do dwóch przegranych według drabinki wygranych i przegranych.

Drużyny, które awansują do fazy offline będą zobowiązane do zapłacenia przedpłaty w wysokości 30zł/os. Przedpłata ta gwarantuje wejściówkę na jeden dzień Falkonu. Możliwe jest również wykupienie wejściówki na wszystkie dni festiwalu, aby to zrobić przy odbiorze wejściówek należy dopłacić 20pln/os.

Faza offline

7-9 listopada, w trakcie Festiwalu

Faza offline będzie podzielona na dwa etapy: fazę grupową oraz playoff. Faza grupowa będzie trwała przez dwa dni: w piątek od godz. 14 do 23 dla trzech pierwszych grup oraz w sobotę od 8 do 23 dla pozostałych. Drużyny zostaną podzielone na osiem grup, każda po osiem drużyn. Z każdej grupy awans do playoff’ów uzyskają dwie najlepsze drużyny. Mecze w grupach będą rozgrywane tym samym schematem do dwóch przegranych.

Faza playoff odbędzie się w niedzielę, 9 listopada 2014r. w godzinach od 10 do 24. Rozgrywana będzie pomiędzy 16 drużynami, w dwóch grupach – schematem do dwóch przegranych. Finał to rozgrywki pomiędzy 4 graczami na zasadach każdy z każdym. W razie remisów w pierwszej fazie będziemy prowadzić dogrywki.

Nagrody

Łączna pula nagród na turnieju wynosi 7500zł (w tym 2500 zł w barterze). Nagrody przyznawane są za trzy pierwsze miejsca o łącznej wartości

I miejsce – 3750 zł
II miejsce – 2500 zł
III miejsce – 1250 zł

Sprzęt

Do dyspozycji zawodników będą laptopy z najnowszej serii MSI. GS70 to rewolucyjny produkt na rynku laptopów gamingowych. Laptop ten ma niecałe 3 cm grubości, a mieści się w nim wydajny czterordzeniowy procesor oraz jedna z najmocniejszych kart graficznych dostępnych na rynku. Matowa matryca oraz podświetlana klawiatura mają zapewnić graczom wyjątkowe doznania.

Po zakończeniu zapisów, do każdej z drużyn zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz informacjami dotyczącymi eliminacji.

Więcej informacji na stronie:

www.esport.falkon.co
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier