Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

8

Mar 15

Tydzień z Fornostem – dzień 1: Data i miejsce Fornostu 2015

fornost_banner_3Stowarzyszenie Rangers of the North rozpoczęło „Tydzień z Fornostem” – akcję, podczas której każdego dnia odsłaniana będzie część informacji dotyczących tegorocznej edycji konwentu terenowego Fornost.

Na początek dwa istotne konkrety – czas i miejsce imprezy. Fornost 2015 odbędzie się w dniach 26 lipca – 2 sierpnia (bo, jak głosi ludowa prawda, na przełomie miesięcy nigdy nie pada). Czeka nas osiem dni wypełnionych larpami, turniejami i innymi atrakcjami spod znaku szeroko pojętej fantastyki – na czele z trzydniową Grą Główną w Tolkienowskich realiach Śródziemia. Miejscem imprezy tym razem będzie malowniczy Łutowiec na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej (w powiecie myszkowskim).

Jutro omówimy zgłaszanie punktów programu na konwent.

Wszystkie informacje z Tygodnia z Fornostem możecie śledzić na oficjalnym profilu imprezy na Facebooku lub na jej stronie internetowej.

 

O konwencie Fornost:

Terenowy zlot miłośników twórczości J. R. R. Tolkiena i innych przejawów szeroko pojętej fantastyki (literatury, gier, filmów etc.), odbywający się w południowej części Polski rokrocznie od 2008 roku. Główną częścią programu Fornostu są LARP-y, lecz w trakcie imprezy – trwającej przeciętnie tydzień z hakiem – nie brakuje także prelekcji, warsztatów, konkursów i turniejów z nagrodami etc. Więcej informacji na temat konwentu można znaleźć pod adresem: http://fornost.com.pl/.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier