Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

29

Sty 11

Tydzień z Q-Workshop – Kostki Leśne

Nowe kości, posiadające moc prastarego lasu. Odnalezione w konarze potężnego dębu, który wypełnił je swoją mocą i wiedzą. Kostki te były świadkami wielkiej bitwy Entów, upływające lata sprawiły, że niemal połączyły się z otaczającym je środowiskiem.

Z okazji tygodnia z Q-Workshop postanowiłam przedstawić kostki, w których zakochałam się od pierwszego wejrzenia- Kości Leśne. Uwielbiam oczywiście wszystkie moje kostki (których, jako kolekcjoner, posiadam niebagatelną liczbę), ale te mają w moim sercu miejsce specjalne.

Jak tylko zobaczyłam je na Falkonie uznałam, że KONIECZNIE muszę wejść w ich posiadanie. Czemu? Przede wszystkim są prześlicznie wykonane. Bardzo szczegółowo przedstawione liście, przyjemna w dotyku, chropowata powierzchnia przypominająca leśne poszycie, wyraźne cyfry, to wszystko sprawia, że niemal podświadomie wybieram te, a nie inne kostki do wszystkich testów. Mimo, że całość utrzymana jest w czerni i zieleni nie przekreśla to ich czytelności, nawet w świetle świec.

Kostki dostępne są w trzech kolorach, jednak najmocniej do wizji kostek leśnych przystają zielone. Gorąco polecam wszystkim druidom, łowcom, elfom i całej reszcie!
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier