Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

27

Sty 11

Tydzień z Q-Workshop – Kostki Smocze

Dlaczego w naszej ofercie znaleźć można tak wiele modeli smoczych kości?. Może zbyt natchnęły nas bajki o Smoku Wawelskim. A tak serio, to czy wyobrażacie sobie systemy fantasy bez wielu różnych rodzajów smoków? Smoczy wzór kostek z jednej strony jest przejrzysty i tradycyjny, z drugiej bardzo dokładny i precyzyjny. Jeśli poszukujesz kości, którą łatwo i szybko można odczytać, Smoczy Zestaw jest najlepszym wyborem.

Gdyby popytać się przypadkowo napotkanych na ulicy osób, jakie stworzenie najbardziej kojarzy im się z fantastyką i czarami, to bez wątpienia wielu z nich odpowiedziałoby: smok. Jako motyw przewodni smoki spotkamy w literaturze, filmach, muzyce, wszelakiego rodzaju grach czy to fabularnych, planszowych, czy też komputerowych. Takim przypadkiem może być chociażby bardzo popularny ostatnimi czasy Dragon Age. Smok oznacza potęgę, moc, i wielkość. To mityczne stworzenie, tak żywe w legendach wielu kultur z całego świata na stałe zakorzeniło się w ludzkiej świadomości jako synonim magii i fantastycznych światów.

Jednym z systemów RPG, w który regularnie gram jest Dungeons and Dragons, i o ile kostek „lochów” nie ma, o tyle za sprawą Q-Workshop możemy się cieszyć kostkami smoczymi. Podobnie jak kości Krasnoludzie i Steampunkowe, zestaw ten jest bardzo czytelny, co ma niebagatelne znaczenie przy wszystkich wieczornych sesjach role playing.

Jeżeli ktoś zainteresuje się kostkami z symbolem tego legendarnego stworzenia to również powinien rozważyć zakup smoczej sakiewki lub kubka. Obydwa akcesoria dostępne są w ofercie Q-Workshop, i idealnie nadają się jako uzupełnienie całości smoczego zestawu.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier