Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

24

Sty 11

Tydzień z Q-Workshop – Kostki Steampunk

Te kości to część maszynerii szalonego naukowca, która miała wpływać na los. Niefortunnie dla naukowca, materia maszyny nie wytrzymała i załamała się pod naporem eteru, pozostawiając tylko te kości. Jednak istota tej maszyny nadal działa wewnątrz nich, zmieniając los.

Kości do Steampunka są ulubionym zestawem serwisu PodGK.pl. Bardzo ładne, klimatyczne grafiki, a do tego niezwykle czytelne. Idealnie sprawdzają się nie tylko w systemach osadzonych w świecie magii i pary, ale także dobrze pasują do innych uniwersów RPG, co sprawia, że są dosyć uniwersalne. Jeżeli chcemy komuś sprawić prezent, a nie wiemy jakie kostki kupić, to zestaw Steampunk wydaje się najlepszym wyborem.

Zestaw dostępny jest w pięciu kolorach, przy czym mi osobiście najbardziej podoba się wersja beżowo – czarna. Co ważne, a co tyczy się wszystkich kostek z oferty Q-Workshop, grafiki na kostkach są nie tylko malowane, ale także wyciosane. Dzięki temu nie ma możliwości, że obrazki się kiedykolwiek zetrą. Kawał solidnego, przemyślanego rzemiosła.

Sam jestem  ich szczęśliwym posiadaczem i z własnego doświadczenia powiem, że jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, żeby komuś się nie podobały. Jak dla mnie kostki są po prostu mistrzowskie.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier