Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

28

Maj 12

VII Dni Jakuba Wędrowycza

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki “Cytadela Syriusza” ma zaszczyt zaprosić na VII edycję Dni Jakuba Wędrowycza, która odbędzie się 13-15 lipca 2012 roku – Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Kościuszki Wojsławice Kolonia 1, Wojsławice.

Po raz kolejny spotkamy się w Wojsławicach (mała wioska 25 km od Chełma, 40 km od Zamościa, 85 km od Lublina). Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą – Jakub Wędrowycz to pochodząca z okolic Wojsławic fikcyjna postać z książek Andrzeja Pilipiuka. Impreza ma charakter wakacyjnego spotkania i jest luźno powiązana z książkowym bohaterem, historią regionu oraz fantastyką i różnego rodzaju grami. Zapraszamy do zakładki “Galeria” na naszej stronie, gdzie można obejrzeć obszerne fotorelacje z poprzednich edycji.

Program konwentu będzie zawierał prelekcje, konkursy i koń-kursy, gry terenowe i LARP-y, bogato wyposażony Games Room oraz tradycyjnie, wieczorną zabawę przy grillu i muzyce. Będzie obowiązkowy fire-show.

Do dyspozycji konwentowiczów oddana zostanie przestronna część szkoły oraz teren wokół niej (boisko z miejscem pod namioty).

http://djw.konwent.co/ <- strona imprezy
http://www.cytadelasyriusza.org/ <- strona organizatora
http://paradoks.net.pl/ <- strona głównego patrona medialnego
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier