Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

29

Sie 13

WEŹ UDZIAŁ W NOCNEJ PREMIERZE DIABLO 3 NA PLAYSTATION 3 I XBOX 360 W KOMPUTRONIK MEGASTORE I ZAGRAJ JAKO PIERWSZY W POLSCE!

D3C_PS3_2D_PEGIOdwiedź warszawski sklep Komputronik Megastore, zdobądź egzemplarz konsolowej wersji Diablo 3 i weź udział w konkursach z nagrodami!

 

Firma CDP.pl oraz Komputronik mają przyjemność zaprosić na jedyną w naszym kraju nocną premierę konsolowej wersji gry Diablo 3, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek (2 września 2013) w warszawskim sklepie Komputronik Megastore (ul. Towarowa 22, C.H. Jupiter). Uczestnicy imprezy otrzymają unikalną możliwość dokonania zakupu gorąco oczekiwanej, najnowszej produkcji studia Blizzard jako pierwsi w kraju, a także wzięcia udziału w konkursach z nagrodami – na śmiałków czekają m.in. powieści osadzone w świecie Diablo oraz koszulki z motywami z gry!

 

Partnerem nocnej premiery Diablo 3 jest Fabryka Słów, polski wydawca kultowych powieści osadzonych w świecie Diablo, w tym „Diablo 3: Zakon” oraz „Diablo 3: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie”.

 

Ubiegłoroczna premiera gry Diablo 3 w wersji dedykowanej posiadaczom komputerów PC oraz Mac, stanowiła jedno z najważniejszych wydarzeń w historii polskiej branży gier wideo. W ciągu 12 miesięcy, jakie upłynęły od rynkowego debiutu produkcji, jej kopie trafiły w ręce blisko 200 tysięcy graczy. Diablo 3 jest więc nie tylko jednym z najpopularniejszych tytułów studia Blizzard, ale też jednym z najpopularniejszych produktów rozrywkowych, jakie kiedykolwiek trafiły na Polski rynek.

 

Już 3 września do społeczności fanów Diablo 3 dołączą posiadacze konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360. Trafiająca tego dnia do sprzedaży konsolowa wersja gry dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej, obejmującej tekst oraz dubbing.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier