Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

11

Paź 12

Wiadomości z planu Hobbita

Niedawno na łamach naszego serwisu zaprezentowaliśmy Raport Obieżyświata #23, w którym prezentowane były nowinki dotyczące Hobbita. Dziś kolejne wieści z planu adaptacji tej niezwykłej powieści.

Piosenkę, którą usłyszymy podczas napisów końcowych, napisze nowozelandzki piosenkarz Neil Finn. Na razie nic nie wiadomo o dacie premiery ani tytule utworu.

Fanów Orlando Blooma zapewne ucieszy fakt, że zagra on ponownie dzielnego elfa Legolasa, mimo że łucznik nie występuje w powieści. Podpowiedzią dotyczącą udziału bohatera w fabule może być zestaw klocków Lego, na opakowaniu którego LEGOlas walczy z wielkimi pająkami. Zobaczcie i oceńcie sami.

buy cheap viagra online with prescriptioniki/okladki/VTthumb/Hobbit_filmowy_3_goto_o_detale_.jpg” class=”alignleft” width=”162″ height=”256″ />O premierze Hobbita nie zapomniało z pewnością Wydawnictwo AMBER.

Na początku września jego nakładem pojawiła się ilustrowana książka z grami i zabawami, wprowadzająca najmłodszych w świat Hobbita.

Natomiast we wtorek ukazało się nowe wydanie z ilustracjami Alana Lee, zapowiadające wielki przebój filmowy.

Hobbit to opowieść o niezwykłej podróży podjętej przez krasnoludy, które wyruszają wykraść strzeżone przez smoka złoto. Ich nieoczekiwanym partnerem staje hobbit Bilbo Baggins. Bilbo, jak wszyscy hobbici, bardzo sobie ceni dobre jedzenie, spokój i wygodę, ale jego udziałem staje się wielka przygoda

Premiera filmu: 28 grudnia 2012 (Polska) 28 listopada 2012 (świat)

zp8497586rqWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier