Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

31

Mar 11

Wiedźmin 2 – start preoderu w Empiku!

W sieci salonów EMPIK można już kupić specjalny „preorder” na Edycję Premium i Edycję Specjalną Wiedźmina 2!

Kupując Preorder na Edycję Premium Wiedźmina 2 w Empiku masz niepowtarzalną okazję, aby uzyskać dostęp do unikalnej zawartości. Preorder na Edycję Premium zawiera kod pozwalający na odblokowanie Unikalnych Technik Bojowych, które są niedostępne w podstawowej wersji Wiedźmina 2. Oprócz kodu, w pudełku znajdziesz płytę ze specjalnie wyselekcjonowaną muzyką z gry niedostępną na oficjalnej ścieżce dźwiękowej oraz naklejkę z wizerunkiem wiedźmińskiego medalionu.

Kupując Preorder na Edycję Specjalną, rezerwujesz swój egzemplarz tego limitowanego wydania gry, które dostępne będzie wyłącznie w Empiku. Edycja Specjalna będzie zawierała wszystko to, co Edycja Premium, a dodatkowo zostanie uzupełniona unikalnymi gadżetami utrzymanymi w klimacie gry: stylowym notesem zawierającym zapiski Jaskra, drewnianym rysikiem oraz grawerowanym brelokiem.

To jeszcze nie koniec atrakcji przygotowanych dla nabywców Preorderu zarówno Edycji Specjalnej jak i Edycji Premium! Każdy klient otrzyma kupon rabatowy gwarantujący zniżkę w wysokości 20 zł przy zakupie gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w sieci salonów Empik.

Preorder na Edycję Premium i Edycję Specjalną gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dostępny będzie w sieci salonów Empik tylko do 15 maja! Cena każdego z Preorderów to 20 zł.

Źródło: CD-Projekt
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier