Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

16

Mar 11

Wiedźmin 2 jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2011 na świecie!

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na PC w 2011 roku. Czołówka światowych serwisów o grach komputerowych stawia produkcję warszawskiego studia CD Projekt RED w gronie największych hitów tego roku. Polska gra stała się jednym z najbardziej pożądanych produktów na całym świecie, zapewniając studiu CD Projekt RED status światowej elity producentów gier.

Takie portale jak IGN  (drugi co do wielkości serwis o grach na świecie), Gameinformer (serwis internetowy największego amerykańskiego pisma o grach), 1UP (jeden z największych amerykańskich serwisów o grach), gametrailers.com (najpopularniejszy na świecie serwis z filmami z gier) oraz wiele innych umieściło Wiedźmina 2 w czołówce najbardziej oczekiwanych gier 2011 roku. Poniżej zamieszczamy linki, które pozwolą samodzielnie zapoznać się z najciekawszymi zestawieniami największych tegorocznych premier:

Redaktorzy podkreślają, że Wiedźmin 2: Zabójcy Królów zapowiada się na pełnokrwistą grę RPG. Jako główne atuty Wiedźmina 2 wymienia się wspaniałą grafikę, nieliniową fabułę, innowacyjny i niesamowicie efektowny system walki, epickość przedstawionych w grze wydarzeń oraz dialogi godne największych mistrzów pióra. Wiedźmin 2 to również dojrzały i kompletny świat żyjący dzięki najnowszej technologii silnika RED Engine, stworzonego specjalnie na potrzeby gry.

Wiedźmin 2 z równie wielką, jeśli nie większą, niecierpliwością wyczekiwany jest przez polskich graczy. O sile Wiedźmina 2 wiedzą również redaktorzy serwisu cdaction.pl, którzy uznali produkcję CD Projekt RED za najbardziej oczekiwaną grę w Polsce. W Top 30 najgorętszych premier 2011 roku Wiedźmin 2: Zabójcy Królów zajął pierwsze miejsce.

Wiedźmin 2 to nie tylko gra, ale również wielkie zjawisko kulturowe. Geralt, główny bohater gry, został wytypowany przez redaktorów Polityki do grona najbardziej wpływowych postaci 2011 roku. Obok czołowych polityków i gwiazd show-biznesu, stanie się on kluczową postacią w polskich mediach.

Gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów będzie miała swoją premierę 17 maja 2011 roku.

Źródło:  CD Projekt

Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier