Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

16

Maj 11

Wiedźmin 2 – Problem z aktywacją (nareszcie) usunięty!

O godzinie 13:49 na oficjalnej stronie gry pojawił się następujący wpis:

Informujemy, że wszyscy posiadacze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 mogą już aktywować i zarejestrować grę. Wszystkie niedogodności związane z uruchomieniem gry zostały usunięte. Opóźnienie wyniknęło z błędu w mechanizmie odpowiedzialnym za automatyczną aktywację gry. Ze względu na złożoność całego systemu (kilkanaście serwerów rozproszonych na całym świecie) naprawienie nawet drobnego błędu oraz ponowne przetestowanie poprawności działania procesu zajęło nam kilkanaście godzin. Zapewniamy, że sam błąd nie był związany z kodem gry, ani zabezpieczeniem SecuROM. Zdajemy sobie sprawę, że występuje jeszcze problem z aktywowaniem niektórych kodów DLC. Zapewniamy, że intensywnie pracujemy nad jego rozwiązaniem i będziemy na bieżąco informować o postępie prac. Cały zespół CD Projekt RED i CD Projekt bardzo przeprasza wszystkich posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej, którzy nie mogli wcześniej aktywować gry. Dla wszystkich posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej, którzy mieli problem z aktywacją gry wyprodukujemy unikalny wiedźmiński upominek. Więcej szczegółów podamy już w najbliższym czasie.

To czternasto-godzinne opóźnienie, wywołało ogromne poruszenie wśród społeczności graczy. Poszkodowani zostali najwięksi fani gry, bo to Oni właśnie zdecydowali się na zakup edycji kolekcjonerskiej.

CD-Projekt jako wydawca będzie musiał się naprawdę postarać aby zmazać ten błąd. Czy obiecany upominek na pewno wystarczy?

A jak prezentuje się sama gra? Tego dowiecie się już wkrótce z naszej recenzji. Zachęcamy do częstych odwiedzin.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier