Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

2

Maj 11

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – zobacz dziewczynę Geralta na rozkładówce Playboya!

CD Projekt informuje, że w sprzedaży dostępny jest najnowszy numer magazynu Playboy, a na okładce tego niezwykle popularnego wśród mężczyzn pisma znalazła się dziewczyna wiedźmina Geralta, czyli ekstremalnie seksowna czarodziejka Triss Merigold. Jest to wydarzenie bez precedensu, gdyż nigdy w historii Playboya na okładce nie zagościła postać z gry wideo.

Wdzięki Triss można podziwiać nie tylko na okładce, ale również w bardzo odważniej sesji wewnątrz magazynu. Dodatkiem do miłych dla męskiego oka widoków jest ciekawy wywiad z kochanką Geralta, który dla odmiany odkrywa duchowe walory piękniej czarodziejki. Triss jest bez wątpienia jedną z ważniejszych postaci w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. W książkach autorstwa Andrzeja Sapkowskiego oraz w pierwszej części gry Gerlat nieraz zwracał się do niej w potrzebie, z jej pomocą rozbił złowrogą Salamandrę i powstrzymał rebelię Wielkiego Mistrza Zakonu Płonącej Róży. Po  nieudanym zamachu na Króla Foltesta Triss i Geralt ponownie łączą siły, by rozwikłać zagadkę tajemniczych zamachów na koronowane głowy.

Premiera gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów odbędzie się 17 maja 2011. CD Projekt przypomina, że jedyną okazją do zagrania w grę przed oficjalną premierą jest zakup Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2, która dostępna jest wyłącznie w sklepie gram.pl. Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem: wiedzmin2.gram.pl.

Źródło: CD-ProjektWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier