Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

3

Maj 11

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów zbiera świetne opinie największych mediów branżowych na Zachodzie!

Firma CD Projekt poinformowała, że największe światowe media branżowe podzieliły się wrażeniami z wersji „preview” Wiedźmina 2.

Poniżej zaprezentowano cytaty z publikacji, które ukazały się na stronach tak prestiżowych serwisów jak IGN, Gamespot, Gametrailers, czy PC Gamer.

IGN

„Koniecznie powinniście mieć oko na Wiedźmina 2. Gra posiada brutalny system walki, kompleksowy system rozwoju głównego bohatera, opowiada epicką historię i z pewnością nie boi się pokazać trochę nagości tu i tam”

Gamespot

„Graficznie Wiedźmin 2 jest grą przepiękną wraz ze swoją miękką i stonowaną paletą barw oraz realistycznym oświetleniem. Na wysokich ustawieniach grafika prezentuje imponującą ilość detali, zarówno postaci jak i otoczenia. Ulepszona mechanika rozgrywki, olśniewająca oprawa graficzna oraz mroczna fabuła czynią z Wiedźmina 2 niezwykle ekscytujący sequel.”

PC Gamer

„Właśnie skończyłem przechodzenie Prologu i całego pierwszego Aktu – Ponad 10 wspaniałych godzin Wiedźminowania…. Czy rzeczywiście jest to prawdziwy epicki RPG, którego wszyscy oczekujemy? Podpowiedź: TAK.”

Gametrailers

„Wiedźmin 2 daje wrażenie obcowania z dziełem bogatym, wielopoziomowym i złożonym – pełnym najdrobniejszych szczegółów, które czekają na odkrycie. Cztery lata pracy i własny, szyty na miarę, silnik naprawdę robią różnicę.”

Destructoid

„Przez ostatnie lata zachodnie gry fantasy RPG ewoluowały w różnych kierunkach. Wygląda na to, że teraz mamy grę,  która łączy te kierunki w jedną całość  deklasuje wszystko co widzieliśmy  ostatnimi czasy. Jeśli należeliście do grupy osób, które narzekały na grę X i mówiły “Wolę poczekać na Wiedźmina 2” to gratulujemy, mieliście rację”

Kotaku

„Wiedźmin był jedną z najlepszych pecetowych gier RPG wszech czasów. Wiedźmin 2 prawdopodobnie zostanie ogólnie najlepszą pecetową grą wszech czasów. Przekonajcie się 17 maja.”

Premiera gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów odbędzie się 17 maja 2011 roku. Więcej informacji o grze dostępnych jest na stronie: thewitcher.com.

Źródło: CD-ProjektWspółpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier