Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

9

Gru 11

Wiedźmińska Kolekcja już w sprzedaży!

CD Projekt informuje, że 2 grudnia miała miejsce premiera unikalnej Wiedźmińskiej Kolekcji. To wyjątkowa chwila nie tylko dla fanów gry. W skład ekskluzywnego zestawu, poza produkcjami CD Projekt RED wchodzi też 5 najlepszych opowiadań Andrzeja Sapkowskiego w formie audiobooka nagranego z udziałem znanych aktorów. Wiedźmińska Kolekcja dostępna już dzisiaj w atrakcyjnej cenie, 159,99 zł.

Wiedźmin to kultowa polska marka, która poza granicami kraju kojarzy się z najlepszymi grami RPG na świecie oraz z wyjątkową prozą czołowego polskiego pisarza fantasy, Andrzeja Sapkowskiego. Od dzisiaj wszyscy gracze oraz kolekcjonerzy ceniący produkcje na najwyższym poziomie, mają szansę nabyć oba tytuły w ekskluzywnym wydaniu Wiedźmińskiej Kolekcji. Będzie to z pewnością jeden z najatrakcyjniejszych prezentów na zbliżające się Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia.

O jakości Wiedźmina i Wiedźmina 2 nikogo nie trzeba już przekonywać. Produkcjom CD Projekt RED zaufały miliony graczy na całym świecie, a setki najważniejszych nagród w branży tylko utwierdzają w przekonaniu, że to pozycje wybitne. Dzisiaj oddajemy w ręce graczy wyjątkowy zestaw, dzięki któremu do ich kolekcji dołączą obie części gry oraz doskonały audiobook z 5 opowiadaniami Andrzeja Sapkowskiego. Aktorzy tacy, jak Marian Opania, Henryk Talar czy Anna Dereszowska użyczyli głosu słynnym postaciom ze świata Wiedźmina w tym pełnym rozmachu słuchowisku. Rewelacyjna gra aktorska, bogate efekty dźwiękowe i plejada gwiazd zapewnią słuchaczom 10 godzin wciągającej opowieści.” – mówi Mariusz Duda, dyrektor wydawniczy CD Projekt.

Wiedźmińska Kolekcja dostępna od 2 grudnia w wyjątkowej cenie 159,99 zł. Więcej informacji na cdprojekt.pl
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier