Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

17

Cze 14

Wielki Konkurs Toporiadowy

 Niepowtarzalny charakter Toporiady to zasługa, między innymi, tworzonych co roku Obozów. Od kliku lat były one doceniane i nagradzane w Konkursie Obozowym. W tym roku, z okazji jubileuszu Toporiady, zdecydowaliśmy się ulepszypszyć, uatrakcyjnić i poszerzyć formę Wielkiego Konkursu Obozowego. Przedstawiamy oto Wam nadzwyczajny, olbrzymi i zupełnie niesamowity
WIELKI KONKURS TOPORIADOWY!!!

O co chodzi?
Konkurs trwać będzie przez całą Toporiadę (a nawet jeszcze przed nią!). Wystarczy zebrać znajomych i zgłosić swoją Ekipę. O wygranej będzie decydować liczba zebranych punktów aż do końca Toporiady, a te dostawać będziecie po prostu za dobrą zabawę! Czyli na przykład za wygrywanie konkursów i prowadzenie sesji! Czy można sobie wyobrazić bardziej przyjemny konkurs?

Jak wziąć w nim udział?
Nic prostszego! Wystarczy najpóźniej tydzień przed Toporiadą zgłosić swoją Ekipę w specjalnym formularzu na stronie Topory.org. Ale pamiętajcie! – każda osoba może być tylko w jednej Ekipie.

Za co dokładnie przyznawane będą punkty?

  • Za stworzenie i poprowadzenie punktów progamu (konkursów, LARPów, prelekcji)
  • Za prowadzenie sesji
  • Za wygrywanie w konkursach i LARPach
  • Za udział w atrakcjach przygotowanych specjalnie dla Ekip
  • Za wygraną w kategoraich obozowych – najlepsza charakteryzacja i najlepsza baza
  • Za wygraną w konkursie Złote Topory
  • Za zebranie największej liczby głosów od Toporiadowiczów

Chcesz wiedzieć więcej?
Śledź pilnie profil Toporiady na facebooku i regularnie zaglądaj na naszą stronę internetową Topory.org. Masz pytanie do konkursu? – pisz: pgbanasinski@gmail.com.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier