Pod Grzechoczącymi Koścmi

Strona główna

MENU

SONDA

25

Lip 13

Wielosfer i wyzwanie z okazji 1000 fana fanpage Wielosferu na facebooku.

Z okazji 1000 fana na facebooku przygotowaliśmy dla was coś specjalnego!
To nie jest konkurs, a raczej oferta dla wszystkich, którzy tak wiernie nas wspierają. W ramach świętowania oferujemy przygotowanie SPECJALNEJ NAGRODY.Może być to:
– sesja rpg (w dowolnym settingu lub systemie),
– larp/ freeform/ gra miejska (dla maksymalnie 50 uczestników),
– inna fantastyczna atrakcja wedle uznania (zaskocz nas!).

I może być ona zrobiona specjalnie dla ciebie. Wystarczy, że wyślesz nam w prywatnej wiadomości na FB swój pomysł na scenariusz lub przebieg tej nagrody. Napisz o tym, w co zawsze chciałeś zagrać. O przygodzie, którą zawsze chciałeś przeżyć. Spośród zgłoszeń wybierzemy te najciekawsze i zrobimy to dla was CAŁKOWICIE ZA DARMO.

Im lepiej opisane pomysły tym większa szansa, że to właśnie jego wybierzemy. I nie bój się wysyłać tych nawet najbardziej szalonych – wyobraźnia nie ma przecież ograniczeń.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11 sierpnia 2013 o 24:00. Organizatorzy zastrzegają sobie minimum dwa tygodnie na ogłoszenie wyników.

W wybranych „nagrodach” pomysłodawca wraz ze swoimi znajomymi (lub wszystkimi, których będzie chciał zaprosić) będzie mógł zagrać na terenie Wrocławia we wcześniej ustalonym terminie. Istnieje także możliwość ewentualnej organizacji w innym miejscu po wcześniejszych ustaleniach. Stowarzyszenie Wielosfer zastrzega sobie prawo do niewyróżnienia żadnej z nadesłanych prac, a także ich upubliczniania we fragmentach lub w całości wraz z komentarzem.
Współpracujemy
Q-workshop EA Polska Fabryka Słów Wydawnictwo Portal Cenega Kuźnia Gier